Wybory w USA i tajna operacja znaczenia kart do głosowania.
PrisonPlanet.pl
Polska
2020-11-06
Polityka
W programie InfoWars.com dr Steve Pieczenik ogłosił, iż obecnie trwa w USA tajna operacja wywiadowcza związana z kontrolą wyborów. Do amerykańskich miast wysłano wojsko, które kontroluje wybory i wszystkie karty do głosowania, które zostały oznaczone za pomocą szyfrowania QFS Block Chain.

Wojsko tym samym wie gdzie jest każda karta do głosowania, gdzie została wysłana i kto ją ma oraz które karty zostały sfałszowane.

Oszustwa wyborcze są już zidentyfikowane i trwają aresztowania w całym kraju.
TRANSKRYPT:
Dr Steve Pieczenik: To jest naprawdę tajna operacja wywiadowcza. W przeciwieństwie do tego co wszyscy mówili, Trump wiedział, że to ma miejsce, tak samo jak Eric i ostrzegł społeczeństwo. Ja też wiedziałem, że to się dzieje, jednak nie mogę nic więcej powiedzieć na ten temat. To co się stało to my oznaczyliśmy wszystkie karty do głosowania za pomocą szyfrowania QFS Block Chain. Innymi słowy wiemy gdzie jest każda karta do głosowania. Gdzie została wysłana i kto ją ma. Więc to nie są ukradzione wybory, wręcz przeciwnie.   

Odwróciliśmy całą rozgrywkę wojenną podłóg „Sztuki wojennej” Sun Zi. Trump błyskotliwie to rozgrywa. Jak zauważył Alex nie widziano go od kilku dni. No cóż, w sztuce wojny wycofujesz się, pozwalasz twoim wrogom popełnić wszystkie błędy, manipulujesz sytuacją i ją naświetlasz ostatecznie zadając cios. I to się obecnie dzieje.

Nic z tych rzeczy nie było zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się tego. Wszystko to jest częścią prowadzonej przez nas tajnej operacji.

Konferencja Trumpa na temat oszustw wyborczych i zamachu stanu:
[...] To o czym nie poinformowano to fakt, iż oznaczyliśmy wszystkie karty do głosowania szyfrowaniem QFS, który jest trudny do złamania. Drugą rzeczą jest to, że wysłaliśmy prawdopodobnie 20 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej i o tym nie podawano w dużych mediach. Dziękuję za to, że prasa o tym nie informowała. Więc to co się dzieje to widzisz wyrafinowaną operację wywiadowczą, która została zainicjowana przez Trumpa. Ja jestem tylko samotnym chłopakiem w tej grze. Zeszłej nocy poinformowano mnie, że mogę coś na ten temat powiedzieć. Dlatego wcześniej nie mogłem pojawić się w programie. Więc to nie jest to o czym myślicie. To nie jest wojna domowa. Nas to kompletnie nie zaskoczyło. To było od długiego czasu przygotowywane przez Trumpa. Tak samo jak wiedzieliśmy o Hillary Clinton i informowałem o przewrocie jaki zrobimy. A to jest nasz kolejny przewrót przeciwko rodzinie Bidenów. I tego się spodziewaliśmy - korupcji w oddziałach pocztowych, w USPS, korupcji wśród demokratów. Więc to nas nie zaskoczyło. I dlatego wprowadziliśmy do 12 stanów Gwardię Narodową.

Owen: Steve właśnie przekazałeś nam największe wiadomości od czasów liczenia głosów. Muszę to sobie ułożyć logicznie w mojej głowie. Kocham cię Steve i bym cię ucałował gdyby to nie był przekaz cyfrowy.
Zbyt wiele ludzi patrzy.

Idąc twoim tokiem myślenia, czy teraz rozpoczną się aresztowania?

Aresztowania już trwają. Będą aresztowani dziś, jutro, i będzie to trwało jakiś czas. I to była operacja wywiadowcza. Tyle mogę powiedzieć.
 
KONIEC TRANSKRYPTU.Syn kandydata na prezydenta USA, Hunter Biden nagi z nieletnimi.  |  Taśmy Huntera Bidena ujawniają torturowanie nieletnich w Chinach.  |  Premier Izraela Ehud Barak i producent filmowy Harvey Weinstein bawili się razem z Jeffreyem Epsteinem.  |  Prywatny bankier Jeffrey'a Epsteina z Deutsche Banku i Citibanku popełnił „samobójstwo”.  |  Syn królowej tłumaczy się z pobytów u Epsteina.  |  VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham i Zamku Balmoral.  |  Dziennikarze zinfiltrowali „wyspę orgii” Epsteina.  |  Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.  |  Świątynia na pedo-wyspie Jeffreya Epsteina.  |  Jeffrey Epstein będzie ujawniał nazwiska w zamian za łagodny wyrok.  |  Fundacja Clintonów i NXIVM.  |  "Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.  |  Koincydencje. Wojna z globalizmem.  |  Komisja Wywiadu obecnie bada zaangażowanie Departamentu Stanu w inwigilowanie Trumpa.  |  Wydano notę wywiadowczą, która potwierdza podsłuchiwanie kampanii Trumpa przez administrację Obamy.   |  Kongresman: Nota FISA "wstrząśnie FBI aż do podstaw".  |  Większość republikańskich kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memorandum FISA zostało staranowanych przez ciężarówkę.  |  Trump wyda dokumenty FBI dotyczące nielegalnego szpiegowania prowadzonego przez administrację Obamy.  |  Rosja, Clintonowie, Obama i Uranium One.  |  W akcie desperacji korporacyjne media starają się wprowadzać cenzurę prasy w imię walki z rosyjską propagandą.  |   Trwają aresztowania globalnych kręgów skorumpowanych deprawacją seksualną i okultyzmem.  |  Trump utrzymuje, że był podsłuchiwany przez brytyjską agencję wywiadowczą GCHQ.  |  Dokumenty NSA udowadniają, że Trump i jego rodzina byli od lat pod stałym podsłuchem.  |  CFR: Trump sabotuje globalistyczny porządek świata.  |  Agencja wywiadu przyłapała gen. McMastera dającego instrukcje Sorosowi jak przejąć Biały Dom. | Promowana przez lewicę histeria wokół Trumpa doprowadziła do ataku terrorystycznego na kongresmenów.  |  Po przesłuchaniu szefa FBI istnieją minimalne szanse na zdjęcie z urzędu Donalda Trumpa.  |Trump wycofuje się z paryskiego porozumienia klimatycznego: "Zostałem wybrany do reprezentowania obywateli Pittsburghu, a nie Paryża"  |  Bilderberg 2017: Elity chcą obalić Trumpa i powstrzymać Brexit.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Blackfield   dodano: 2020-11-06 14:44:50
I gdzie te aresztowania? Gdzie jest Q (o którym wiadomo, że to lewizna), które donosiło od miesięcy, że będą aresztowania Obamy, Clintonów za pizzagate? Że cała \"czarna szlachta\" jest wymordowana przez białe kapelusze.
Zorrro   dodano: 2020-11-06 19:35:13
To podwaliny pod II wojnę obywatelską (wspomina o tym Nostradamus)... Niestety dla świata zachodniego może to oznaczać wielkie zagrożenie ze strony czerwonych Chin i Rosji...
PrisonPlanet.pl   dodano: 2020-11-07 12:00:23
@Blackfield - to nie ma żadnego związku z Q. Pieczenik jak do tej pory jest bardzo wiarygodny.

Więcej
Polityka

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Kobieta która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że...

Media opublikowały e-maile dr Fauciego.

Główny amerykański urzędnik zajmujący się walką z epidemią koronawirusa z Wuhan, dr Antony Fauci promowany był na całym...

Zachód uruchomił wojska i machinę propagandową zmierzającą do otwartego konfliktu z Chinami.

Tłumy protestujących przeciwko restrykcyjnej polityce epidemicznej przetoczyły się przez ulice Londynu.

Druga faza pandemii.Programy Infowars:

Co tu się dzieje? Po szczepieniach na Covid do ramion ludzi można przyczepiać magnesy:


Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:
5G zabija drzewa... a ludzi?

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

W niniejszej audycji omawiamy zapowiedziane przez grupy globalistyczne cyber ataki na infrastrukturę, które w słowach Klausa...

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem audycji w której omawiamy zmiany religijne jakie są wprowadzane w życie...

Audycja PrisonPlanet.pl. Mutacja.

Nowa audycja: Wiadomości PrisonPlanet.pl.

Audycja Wiadomości PrisonPlanet.pl: Problematyka globalnego ocieplenia.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone