Calin Georgescu, który wygrał wybory w Rumuni był dyrektorem wykonawczym Global Sustainable Index Institute organizacji ONZ oraz pracownikiem Klubu Rzymskiego. Jest on krytykiem ONZ, NATO i polityki wojennej neokonserwatystów. Nie popiera zaangażowania Rumunii w wojnę z Rosją ani globalistycznych polityk Wielkiego Resetu, Build Back Better czy Nowego Porządku Świata. Georgescu w zeszłym roku dał wywiad w którym wyraźnie stwierdził, że globalne instytucje są kontrolowane przez handel ludźmi i pedofilię. W ten sposób korumpuje się i kontroluje wszystkie ważne osobistości tego świata a raczej wie o czym mówi jako wysłannik ONZ i głównego think-tanku Europy Klubu Rzymskiego.
W wywiadzie Georgescu stwierdził „Problem w tym, że ten oligarcha, wszyscy oni są powiązani z systemem pedofilii” powiedział na nagraniu [59 min]. “Wiemy, że rocznie ginie ponad 8 milionów dzieci. 8 milionów oznacza całą populację Austrii. Znikają bez żadnych informacji, tak po prostu. I to jest transhumanizm. Więc to przestępstwo musi zostać powstrzymane, a my zatrzymujemy je w momencie, kiedy ludzie odzyskują świadomość i ludzie zaczynają rozumieć, że to nie jest ich życie.”
W wywiadzie Georgescu stwierdza również (w 28 minucie), że pandemia Covid-19 była planowana na 2016 rok. Ze względu na wybór Donalda Trumpa przeniesiono pandemię na 2020 rok. Po pandemii około 2020 r. miał być kryzys żywnościowy, który ma teraz wybuchnąć około 2025 roku, co pokrywa się z oficjalnymi planami armii USA i korporacji, które opisaliśmy w artykule Wstrząsy na rynku żywności 2020-2030.
Obecnie sprawujący władzę prezydent Rumuni Klaus Iohannis opublikował dokumenty, które twierdzą, że Rosja ingerowała w wybory, promując kandydata w mediach społecznościowych, w szczególności na TikToku. Establishment Rumunii stwierdził również, że Rosja przeprowadziła 85 000 cyberataków, których głównym celem były platformy mediów społecznościowych. Opierając się tylko na tym ruchu internetowym sąd unieważnił wybory.
Wyniki wyborów w Rumunii gdzie w pierwszej turze wygrał Georgescu:
Obecnie wszyscy antywojenni kandydaci polityczni są zawsze atakowani jako agenci Putina co ma być usprawiedliwieniem naruszania demokracji i jak widzimy zawieszania wyborów. Oczywiście tego typu informacje podobnie jak przy wyborach prezydenckich w USA są z czasem wyciszane i nigdy ich się dalej nie bada ponieważ są tworzone przez NATO-wski wywiad tylko po to aby zmieniać wyniki wyborów.
Opublikowana informacja prasowa odnosiła się do artykułu 146(f) Konstytucji, który stanowi, że wybory muszą być legalne. Sąd zażądał już ponownego przeliczenia pierwszych głosów, a teraz druga tura wyborów przeciwko Elenie Lasconi z partii Uniunea Salvați România została anulowana. Cykl wyborczy musi być teraz przeprowadzony na nowo a wybory jakich dokonali obywatele zostały wyciszone.
Georgescu kandydował na platformie zakończenia zaangażowania Rumunii w wojnę rosyjsko-ukraińską i obiecał zakończyć wszelkie finansowanie Ukrainy. Nie wierzy też w zmiany klimatu i nie chce zdziesiątkować rumuńskiego przemysłu energetycznego poprzez dostosowywanie go do celów zerowej emisji netto. Georgescu zakwestionował również narrację dotyczącą COVID. Wszystkie jego główne punkty wyborcze były wymierzone przeciwko establishmentowi, w związku z czym upewniono się, że nie będzie mógł objąć urzędu.
| Viktor Orbán jako jedyny próbuje ocalić Europę przed III wojną światową. | Rosja szykuje się na dwie opcje. | Przekazanie amerykańskiej broni nuklearnej Ukrainie będzie postrzegane jako atak nuklearny na Rosję. | Trwają negocjacje zakończenia wojny na Ukrainie. Sekretarz generalny NATO odwiedza Mar-a-Lago. | Biden autoryzował rozpoczęcie III wojny światowej przed objęciem urzędu przez Trumpa. | Niemcy chcą rozniecić III wojnę światową przed inauguracją Trumpa? | Polska dąży do wojny z Rosją? | NATO buduje fundusz, by obejść planowane przez Trumpa zatrzymanie wojny na Ukrainie. | Październik przynosi totalną wojnę z Rosją. | W nocy doszło do potężnych ataków na Syrię. | Iran atakuje Izrael. Teraz wszystko jest możliwe? | Trwa eksterminacja Gazy. | Czy gra idzie o przesiedlenie Palestyńczyków? | Zysk z wojny przeciwko Palestynie. | Turecki prezydent Erdogan grozi wypowiedzeniem wojny Izraelowi i wysłaniem wojska do Gazy. | Wywiad egipski ostrzegał Izrael przed wielkim atakiem ale rząd B. Netanyahu to zignorował. | Chiny wysyłają sześć okrętów wojennych na Bliski Wschód. | Putin grozi atakiem na amerykańskie lotniskowce. | Dochodzenia wskazują, iż to Izrael zniszczył szpital w Gazie. | Martin Armstrong: zachodni przywódcy sfinansowali ataki terrorystyczne w Izraelu, aby wciągnąć Rosję w III wojnę światową. | Hamas używa amerykańskiej broni! | Na miesiąc przed atakiem na Izrael prezent Biden przekazał Iranowi 6 miliardów dolarów. | Iran ostrzega, że zainterweniuje jeśli Izrael rozpocznie ofensywę lądową. | Słoneczny zegar i konflikty do 2030. | Izrael zbombardował lotniska w Syrii. | Izrael ma 80 głowic jądrowych i może zbudować od 115 do 190. | Izrael przyznał, że wspierał Al-Kaidę w Syrii. | Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy. | Izrael przeprowadził masowe naloty przeciw irańskim i syryjskim stanowiskom wojskowym. | Izrael zbombardował Damaszek i Homs raniąc i zabijając wielu cywilów. | Syria wzywa ONZ do nałożenia sankcji na Izrael za bombardowanie Damaszku. | Po upadku Syrii Izrael planuje inwazję na Liban. | W obronie Iranu, Chiny grożą "trzecią wojną światową". | Rosja: "Cokolwiek stanie się Iranowi .... będzie bezpośrednim zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa narodowego" | Wielka destabilizacja: Pakistan, Rosja, Chiny. | Libia - Waszyngton - NATO i kolejna wielka wojna. | Chiński urzędnik państwowy: "Amerykańskie zagrożenie wobec Pakistanu jest zagrożeniem dla Chin”. | Obama informuje aliantów USA, że zaatakuje Iran przed jesienią 2012. | W oczekiwaniu na atak NATO, Rosja może sprzedać Syrii zaawansowaną broń. | Rosyjski wysłannik: "NATO planuje ataki na Syrię i Iran." |