Nie było wymiany ognia, nie było Bin Ladena.
Daily Mail, Reuters
Wielka Brytania
2011-05-05
Polityka
Pakistański oficjel odrzucił Amerykański scenariusz krwawej strzelaniny, mówiąc: "Ani jeden pocisk nie został wystrzelony z budynku w kierunku sił amerykańskich i ich śmigłowca. Ich helikopter miał jakąś usterkę techniczną/awarię i rozbił się, a wrak pozostał na miejscu."

Powiedział również, że żyjący krewni Bin Ladena, w tym sześcioro dzieci i jedna z jego żon, zostali przewiezieni do szpitala w Rawalpindi.

Mnóstwo świeżych informacji które pojawiły się w ciągu ostatnich 24 godzin wskazuje na to, że Bin Laden miał plan, aby ujść z życiem, gdyby kiedykolwiek został zaatakowany.

Informacje te mówią o tym, że Bin Laden miał pieniądze i dwa numery telefonów wszyte do ubrania, co odkryto po jego śmierci.

Link do oryginalnego artykułu: LINK


Zdjęcia od środka "Domu Bin Ladena": Nie ma broni, nie ma Bin Ladena.


Niezidentyfikowane ciało człowieka jest widoczne na zdjęciu, zrobione zostało po ataku przez komandosów US Navy SEAL na budynek, w którym przywódca Al-Kaidy Osama bin Laden zginął w Abbottabad.

Zdjecie z wewnątrz, uwaga drastyczne. LINK

Islamabad (PAP / Reuters) - Zdjęcia uzyskane przez Reuters, zrobione w godzinę po ataku USA na budynek Osamy bin Ladena w Pakistanie w Abbottabad pokazuje trzech martwych mężczyzn leżących w kałużach krwi, ale nie mających broni.

Zdjęcia, zrobione przez urzędnika do spraw bezpieczeństwa Pakistanu, który wszedł na teren zabudowań po porannym ataku, pokazują dwóch mężczyzn ubranych w tradycyjne stroje Pakistańskie i jednego w t-shirt, z krwią płynącą z jego uszu, nosa i ust. Urzędnik, który pragnął zachować anonimowość, sprzedał zdjęcia do Reutersa.

Żaden z ludzi, nie wyglądał jak bin Laden. Prezydent Barack Obama zdecydował się nie publikować zdjęć ciała Osamy bin Ladena, ponieważ mogłoby to podżegać do przemocy i być wykorzystywane jako propagandowe narzędzie al Kaidy, Biały Dom powiedział w środę.

Na jednym ze zdjęć widać kabel komputerowy i co wygląda jak dziecko z zielonego tworzywa sztucznego i pomarańczowy pistolet na wodę leżące pod prawym ramieniem jednego z umarłych. Duża kałuża krwi znajduje się pod głową.

Link do oryginalnego artykułu: LINK


(przypis prisonplanet.pl
Administracja Amerykańska chyba naprawdę uważa, że cały świat to ograniczeni ludzie którym można wmówić wszystko. Nie było wymiany ognia, nie ma ciała, zdjęcia Bin Ladena okazały się być fotomontażem. To jest farsa. A polskie media powtarzają te bajki.)Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
dora   dodano: 2011-05-06 19:19:41

Więcej
Polityka

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Wszyscy możemy zapomnieć o „zupie nietoperzowej”, która podobnież była powodem wybuchu epidemii w mieście Wuhan. Prawdziwym...

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Czołowy wirusolog, który był zaangażowany w program zwalczania SARS, powiedział, że odwiedził Wuhan w Chinach i uważa, że...

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.Programy Infowars:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Model zaufania gospodarczego i europejska gospodarka.

Model zaufania gospodarczego i europejska gospodarka.

W czwartym kwartale 2019 r. gospodarki Francji i Włoch skurczyły się. W Europie panuje stagnacja. Negatywne sygnały nadchodzą również...

Banki centralne na całym świecie kupują ogromne ilości złota pozbywając się amerykańskiego dolara.

Jak estymuje Goldman Sachs w przyszłym roku ceny złota wzrosną do 1600 USD za uncję. Stwierdza też, że banki centralne konsumują...

EBC wciąż w potrzasku bez wyjścia.

UBS ostrzega, że ultra-bogaci przygotowują się na krach.

Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone