Podsumowanie 2 roku działania PrisonPlanet.pl
Prisonplanet.pl
Polska
2013-01-10
Nauka i technologia
Witamy wszystkich czytelników PrisonPlanet.pl. To już drugi rok działalności naszego serwisu, przekazującego niezależne informacje ze świata, których na próżno szukać w mediach głównego nurtu. Podsumowując ostatni rok działalności PrisonPlanet.pl, chcieliśmy podziękować rosnącej liczbie czytelników za zaangażowanie w propagowaniu naszych artykułów i filmów. Każdy z waszych postów na innych stronach internetowych, w komentarzach, blogach, Youtubach itd procentuje setkami ludzi, którzy odwiedzają tą stronę.

Dzięki wspólnej pracy w roku 2012 czytelnicy przeczytali prawie dwa i pół miliona artykułów (dokładnie 2 349 824), przy czym średnio miesięcznie czytano około 200.000. Na YouTube nasze filmy obejrzało już prawie pół miliona osób (473880 wyświetleń).


Tak więc asymetryczna partyzantka informacyjna i aktywne zaangażowanie czytelników, o których pisaliśmy rok temu dają pozytywne rezultaty. W 2012 roku powstało również wiele nowych blogów i stron internetowych poruszających tematykę Nowego Porządku Świata, dążeniu globalistów do ustanowienia rządu światowego jak i chaosu który rozgrywa się na naszych oczach. Wojny w Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie, kryzys finansowy który rozpoczął się w świecie zachodnim a dotykający dziś cały świat, galopująca inflacja, budowa państwa policyjnego, to jedynie niektóre z aspektów 2012 roku, w którym to roku działo się niewiele dobrego z punktu widzenia ludzi ceniących sobie wolność i nie pozbawionych krytycznego spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. 

Jeśli krytycznie zastanawiasz się nad światem i tym w jaki sposób funkcjonuje, kto go zbudował i dokąd zmierza, to zdajesz sobie szybko sprawę, że nic nie działa jak powinno, wszystko na powierzchni jest frontem dla czegoś kompletnie innego, a ci którzy tworzą system mają kompletnie inny obraz świata od tego jaki przedstawiono masom. 


Ten obraz w 2013 roku będzie stawał się coraz bardziej widoczny wraz z tym jak ludzie będą się budzili z letargu, obserwując coraz wyższe rachunki, wojny oraz realizację słów Georga Orwella “Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!”.

Wydaje się więc, iż w takiej, coraz bardziej przygnębiającej, postkonsumpcyjnej, postindustrialnej, zielonej przyszłości, gdzie poziom życia obniży się by jedynie podtrzymać podstawową egzystencję, ludzie będą się budzili pytając o to co naprawdę się dzieje. My natomiast, w nowym roku, licząc na pomoc tysięcy czytelników, postaramy się dostarczać odpowiedzi na podstawowe pytania uzupełniając obraz świata brakującymi częściami układanki.

Czas się obudzić!


Redakcja PrisonPlanet.pl          Kontakt

Podsumowanie 1 roku działania PrisonPlanet.pl   |  PrisonPlanet.pl Newsletter.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
DonC   dodano: 2013-01-11 02:10:23
Dziękuję wam ze te wszystkie informacje.

Życzę wam i sobie aby odwiedzało ten serwis coraz więcej ludzi.
prisonplanet.pl   dodano: 2013-01-11 18:34:23
Dziękujemy.
pemo22   dodano: 2013-01-11 23:32:04
Czy nie dało by się wprowadzić RSS na stronie? Ułatwiło by mi to przeglądanie serwisu.
ciociababcia   dodano: 2013-01-12 19:30:00
Witam, ode mnie dziękuję to za mało...

Ten portal jest dla mnie oknem na świat. Niestety, nie znam języków obcych, poza jednym...

Ponadto Redakcja ma spojrzenie na świat, które mi odpowiada :-)

Obyśmy mogli jak najdłużej spotykać się ...
tornado   dodano: 2013-01-12 21:30:57
@ciociababcia

Zgadzam się z Tobą. Z tego portalu można dowiedzieć się wielu rzeczy, które w innych mediach czy na innych portalach są po prostu przemilczane. Dlatego naszą powinnością jest powoływanie się w komentarzach, na innych stronach,na materiał z tego portalu podając odpowiednie linki.
Lucas   dodano: 2013-01-12 23:50:51
Widzę że świadomi nie chcą się ujawniać, potral jak dla mnie \"mega\", ludzie nie bójmy się wyrażać zdania, uświadamiajmy innych! Pozdrawiam
ciociababcia   dodano: 2013-01-13 13:00:56
Witam ponownie. Okazuje się, że jest nas sporo jednakowo myślących. Kładę nacisk na myślących.

Ja co dzień jestem na prisonplanet.pl, czytam, najczęściej kopiuję i odchodzę. Kopiuję, ale! kopiuję też \"więcej na ten temat\" i przed linkiem do artykułu podkreślam \"tutaj:\". Wiem, że niektórzy czytają, bo podejmują dyskusję.

Dlaczego ja nie komentuję - gdy czytam mądre artykuły, to nie mam nic do powiedzenia...

Pozdrawiam.

Więcej
Nauka i technologia

Siri podsłuchuje najbardziej intymne chwile użytkowników.

Siri podsłuchuje najbardziej intymne chwile użytkowników.

Czy może nas to dziwić? A jednak szczegóły są szokujące i oburzające. Informator pracujący dla Apple ujawnił gazecie The...

Google tworzy aktywowaną głosem wyszukiwarkę dla małych dzieci.

Mimo niedawnych skandali dotyczących prywatności obecnie Google potencjalnie tworzy wyszukiwarkę dla małych dzieci.Gigant technologiczny...

Microsoft inwestuje we wszczepiane do mózgu czipy Muska.

Pilna petycja o zatrzymanie mega ustawy dot. 5G w senacie.

666: Neuralink będzie już w 2020 roku sprzedawał wszczepiane do mózgu czipy.Programy Infowars:Wykład dr Jaśkowskiego nt żywienia:#RAPORT Z POLSKI - 5G:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Globalne trendy

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

Scenariusz rozwoju rynku pracy do roku 2050.

Do tej pory przedstawiliśmy trzy duże opracowania dotyczące przyszłości rynku pracy aż do 2050 roku:Znikające zawody do roku 2030. 50%...

Populacja zastępcza do 2050 roku.

Od kilku lat Europa jak i Stany Zjednoczone zalewane są przez potężne fale migracyjne. Proces ten wspierany jest przez wiele...

Międzynarodowy plan wdrażania geoinżynierii 2020+.

DAMIEN. USA szykuje się na kosmiczną kolizję.

Globalne Trendy Strategiczne 2014-2045. #2

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone