Podsumowanie 2 roku działania PrisonPlanet.pl
Prisonplanet.pl
Polska
2013-01-10
Nauka i technologia
Witamy wszystkich czytelników PrisonPlanet.pl. To już drugi rok działalności naszego serwisu, przekazującego niezależne informacje ze świata, których na próżno szukać w mediach głównego nurtu. Podsumowując ostatni rok działalności PrisonPlanet.pl, chcieliśmy podziękować rosnącej liczbie czytelników za zaangażowanie w propagowaniu naszych artykułów i filmów. Każdy z waszych postów na innych stronach internetowych, w komentarzach, blogach, Youtubach itd procentuje setkami ludzi, którzy odwiedzają tą stronę.

Dzięki wspólnej pracy w roku 2012 czytelnicy przeczytali prawie dwa i pół miliona artykułów (dokładnie 2 349 824), przy czym średnio miesięcznie czytano około 200.000. Na YouTube nasze filmy obejrzało już prawie pół miliona osób (473880 wyświetleń).


Tak więc asymetryczna partyzantka informacyjna i aktywne zaangażowanie czytelników, o których pisaliśmy rok temu dają pozytywne rezultaty. W 2012 roku powstało również wiele nowych blogów i stron internetowych poruszających tematykę Nowego Porządku Świata, dążeniu globalistów do ustanowienia rządu światowego jak i chaosu który rozgrywa się na naszych oczach. Wojny w Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie, kryzys finansowy który rozpoczął się w świecie zachodnim a dotykający dziś cały świat, galopująca inflacja, budowa państwa policyjnego, to jedynie niektóre z aspektów 2012 roku, w którym to roku działo się niewiele dobrego z punktu widzenia ludzi ceniących sobie wolność i nie pozbawionych krytycznego spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. 

Jeśli krytycznie zastanawiasz się nad światem i tym w jaki sposób funkcjonuje, kto go zbudował i dokąd zmierza, to zdajesz sobie szybko sprawę, że nic nie działa jak powinno, wszystko na powierzchni jest frontem dla czegoś kompletnie innego, a ci którzy tworzą system mają kompletnie inny obraz świata od tego jaki przedstawiono masom. 


Ten obraz w 2013 roku będzie stawał się coraz bardziej widoczny wraz z tym jak ludzie będą się budzili z letargu, obserwując coraz wyższe rachunki, wojny oraz realizację słów Georga Orwella “Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!”.

Wydaje się więc, iż w takiej, coraz bardziej przygnębiającej, postkonsumpcyjnej, postindustrialnej, zielonej przyszłości, gdzie poziom życia obniży się by jedynie podtrzymać podstawową egzystencję, ludzie będą się budzili pytając o to co naprawdę się dzieje. My natomiast, w nowym roku, licząc na pomoc tysięcy czytelników, postaramy się dostarczać odpowiedzi na podstawowe pytania uzupełniając obraz świata brakującymi częściami układanki.

Czas się obudzić!


Redakcja PrisonPlanet.pl          Kontakt

Podsumowanie 1 roku działania PrisonPlanet.pl   |  PrisonPlanet.pl Newsletter.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
DonC   dodano: 2013-01-11 02:10:23
Dziękuję wam ze te wszystkie informacje.

Życzę wam i sobie aby odwiedzało ten serwis coraz więcej ludzi.
prisonplanet.pl   dodano: 2013-01-11 18:34:23
Dziękujemy.
pemo22   dodano: 2013-01-11 23:32:04
Czy nie dało by się wprowadzić RSS na stronie? Ułatwiło by mi to przeglądanie serwisu.
ciociababcia   dodano: 2013-01-12 19:30:00
Witam, ode mnie dziękuję to za mało...

Ten portal jest dla mnie oknem na świat. Niestety, nie znam języków obcych, poza jednym...

Ponadto Redakcja ma spojrzenie na świat, które mi odpowiada :-)

Obyśmy mogli jak najdłużej spotykać się ...
tornado   dodano: 2013-01-12 21:30:57
@ciociababcia

Zgadzam się z Tobą. Z tego portalu można dowiedzieć się wielu rzeczy, które w innych mediach czy na innych portalach są po prostu przemilczane. Dlatego naszą powinnością jest powoływanie się w komentarzach, na innych stronach,na materiał z tego portalu podając odpowiednie linki.
Lucas   dodano: 2013-01-12 23:50:51
Widzę że świadomi nie chcą się ujawniać, potral jak dla mnie \"mega\", ludzie nie bójmy się wyrażać zdania, uświadamiajmy innych! Pozdrawiam
ciociababcia   dodano: 2013-01-13 13:00:56
Witam ponownie. Okazuje się, że jest nas sporo jednakowo myślących. Kładę nacisk na myślących.

Ja co dzień jestem na prisonplanet.pl, czytam, najczęściej kopiuję i odchodzę. Kopiuję, ale! kopiuję też \"więcej na ten temat\" i przed linkiem do artykułu podkreślam \"tutaj:\". Wiem, że niektórzy czytają, bo podejmują dyskusję.

Dlaczego ja nie komentuję - gdy czytam mądre artykuły, to nie mam nic do powiedzenia...

Pozdrawiam.

Więcej
Nauka i technologia

NASA prowadzi eksperymenty geoinżynieryjne rozpylając trimetyloglin, bar i stront.

NASA prowadzi eksperymenty geoinżynieryjne rozpylając trimetyloglin, bar i stront.

Obserwujący nocne niebo w północnej Norwegii mogli być świadkami niespodziewanego pokazu świetlnego, kiedy w ramach nowego testu...

Tysiące pracowników Amazon słucha rozmów z Alexy.

Zgodnie z raportem Bloomberga opisującym przesłuchania w kongresie siedmiu osób, Amazon zatrudnia tysiące pracowników...

Amerykańskie wojsko opracowuje genetycznie zmodyfikowane rośliny do szpiegowania w środowiskach „nieodpowiednich dla tradycyjnych czujników”.

5G i GMO – partnerzy w ludobójstwie.

Chińscy pracownicy są zmuszani do noszenia bransoletek GPS monitorujących produktywność.Programy Infowars:W lutym 2019 roku w Barcelonie odbyło się publiczne implantowanie czipów na konferencji 4YFN sponsorowanej przez przemysł telefonii komórkowej i banki:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Multimedia

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2018 odbywającemu się pomiędzy 7 a 10 czerwca w hotelu NH Torino Lingotto Congress,...

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

Niniejszy film poświęcony jest zagadnieniom geoinżynierii, czyli programom masowej modyfikacji zjawisk pogodowych widocznych nad naszymi...

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

Konferencja "SZCZEPIENIA XXI WIEKU”.

GMO i stan polskiego rolnictwa. Konferencja - Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa żywność od prawdziwych rolników.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone