Podsumowanie 2 roku działania PrisonPlanet.pl
Prisonplanet.pl
Polska
2013-01-10
Nauka i technologia
Witamy wszystkich czytelników PrisonPlanet.pl. To już drugi rok działalności naszego serwisu, przekazującego niezależne informacje ze świata, których na próżno szukać w mediach głównego nurtu. Podsumowując ostatni rok działalności PrisonPlanet.pl, chcieliśmy podziękować rosnącej liczbie czytelników za zaangażowanie w propagowaniu naszych artykułów i filmów. Każdy z waszych postów na innych stronach internetowych, w komentarzach, blogach, Youtubach itd procentuje setkami ludzi, którzy odwiedzają tą stronę.

Dzięki wspólnej pracy w roku 2012 czytelnicy przeczytali prawie dwa i pół miliona artykułów (dokładnie 2 349 824), przy czym średnio miesięcznie czytano około 200.000. Na YouTube nasze filmy obejrzało już prawie pół miliona osób (473880 wyświetleń).


Tak więc asymetryczna partyzantka informacyjna i aktywne zaangażowanie czytelników, o których pisaliśmy rok temu dają pozytywne rezultaty. W 2012 roku powstało również wiele nowych blogów i stron internetowych poruszających tematykę Nowego Porządku Świata, dążeniu globalistów do ustanowienia rządu światowego jak i chaosu który rozgrywa się na naszych oczach. Wojny w Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie, kryzys finansowy który rozpoczął się w świecie zachodnim a dotykający dziś cały świat, galopująca inflacja, budowa państwa policyjnego, to jedynie niektóre z aspektów 2012 roku, w którym to roku działo się niewiele dobrego z punktu widzenia ludzi ceniących sobie wolność i nie pozbawionych krytycznego spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. 

Jeśli krytycznie zastanawiasz się nad światem i tym w jaki sposób funkcjonuje, kto go zbudował i dokąd zmierza, to zdajesz sobie szybko sprawę, że nic nie działa jak powinno, wszystko na powierzchni jest frontem dla czegoś kompletnie innego, a ci którzy tworzą system mają kompletnie inny obraz świata od tego jaki przedstawiono masom. 


Ten obraz w 2013 roku będzie stawał się coraz bardziej widoczny wraz z tym jak ludzie będą się budzili z letargu, obserwując coraz wyższe rachunki, wojny oraz realizację słów Georga Orwella “Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!”.

Wydaje się więc, iż w takiej, coraz bardziej przygnębiającej, postkonsumpcyjnej, postindustrialnej, zielonej przyszłości, gdzie poziom życia obniży się by jedynie podtrzymać podstawową egzystencję, ludzie będą się budzili pytając o to co naprawdę się dzieje. My natomiast, w nowym roku, licząc na pomoc tysięcy czytelników, postaramy się dostarczać odpowiedzi na podstawowe pytania uzupełniając obraz świata brakującymi częściami układanki.

Czas się obudzić!


Redakcja PrisonPlanet.pl          Kontakt

Podsumowanie 1 roku działania PrisonPlanet.pl   |  PrisonPlanet.pl Newsletter.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
DonC   dodano: 2013-01-11 02:10:23
Dziękuję wam ze te wszystkie informacje.

Życzę wam i sobie aby odwiedzało ten serwis coraz więcej ludzi.
prisonplanet.pl   dodano: 2013-01-11 18:34:23
Dziękujemy.
pemo22   dodano: 2013-01-11 23:32:04
Czy nie dało by się wprowadzić RSS na stronie? Ułatwiło by mi to przeglądanie serwisu.
ciociababcia   dodano: 2013-01-12 19:30:00
Witam, ode mnie dziękuję to za mało...

Ten portal jest dla mnie oknem na świat. Niestety, nie znam języków obcych, poza jednym...

Ponadto Redakcja ma spojrzenie na świat, które mi odpowiada :-)

Obyśmy mogli jak najdłużej spotykać się ...
tornado   dodano: 2013-01-12 21:30:57
@ciociababcia

Zgadzam się z Tobą. Z tego portalu można dowiedzieć się wielu rzeczy, które w innych mediach czy na innych portalach są po prostu przemilczane. Dlatego naszą powinnością jest powoływanie się w komentarzach, na innych stronach,na materiał z tego portalu podając odpowiednie linki.
Lucas   dodano: 2013-01-12 23:50:51
Widzę że świadomi nie chcą się ujawniać, potral jak dla mnie \"mega\", ludzie nie bójmy się wyrażać zdania, uświadamiajmy innych! Pozdrawiam
ciociababcia   dodano: 2013-01-13 13:00:56
Witam ponownie. Okazuje się, że jest nas sporo jednakowo myślących. Kładę nacisk na myślących.

Ja co dzień jestem na prisonplanet.pl, czytam, najczęściej kopiuję i odchodzę. Kopiuję, ale! kopiuję też \"więcej na ten temat\" i przed linkiem do artykułu podkreślam \"tutaj:\". Wiem, że niektórzy czytają, bo podejmują dyskusję.

Dlaczego ja nie komentuję - gdy czytam mądre artykuły, to nie mam nic do powiedzenia...

Pozdrawiam.

Więcej
Nauka i technologia

Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.

Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.

Po odkryciu, że szczepionka Gatesa i Fauciego opracowywana w firmie Moderna spowodowała ciężkie choroby u 20% osób, Bill Gates...

Wskaźnik śmiertelności Covid19 obniżono z 3,4% na 0,26%, co jest porównywalne do typowej sezonowej grypy.

Rządy na całym świecie i w całych Stanach Zjednoczonych uzasadniały ekstremalne, drakońskie, niedemokratyczne i niekonstytucyjne...

Rząd Wielkiej Brytanii przygotowuje się do wprowadzenia nowego „cyfrowego paszportu zdrowia”.

Szczepionka koronawirusowa mRNA Moderny spowodowała poważne obrażenia u 20% pacjentów.

Cyfrowa kolonizacja: od teleobecności do pełnej sztucznej inteligencji.

Więcej
Multimedia

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem dokumentalnym "Foliarze", przedstawiającym tematykę zabójczej dla ludzi technologii...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2019 odbywającemu się pomiędzy 30 maja i 2 czerwca w hotelu Hotel Montreux...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone