Sondaż Harrisa: Ron Paul wygrywa z Obamą 51 do 49.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2011-09-27
Polityka
Z nowo opublikowanego interaktywnego sondażu Harrisa wynika, że kongresman Ron Paul pokona Baracka Obamę 51 do 49 w hipotetycznym starcie do wyborów prezydenckich.

[...] Tylko Ron Paul i Mitt Romney mogą pokonać Obamę, według sondażu, który stwierdził, że Obama pokona każdego innego kandydata Republikanów, w tym Ricka Perryego.

Badanie to kolejna wskazówka, że Ron Paul szybko przesuwa się na drugie miejsce, stając się największym konkurentem Romneya wraz z tym jak kampania Ricka Perryego rozpada się.

Badanie zostało przeprowadzone w połowie września. Zbadano 2462 dorosłych Amerykanów. Jego wyniki pokazują, że Paul przechylił teraz większość Obamy na swoją stronę. W hipotetycznym starciu o prezydenturę prawdopodobnie mógłby go pokonać, jeżeli przyznano by mu odpowiednie wsparcie korporacyjnych mediów, które do tej pory unikają tematu jego kandydatury.

Jednak pomimo tego, że media stosują nieczyste zagrania aby ignorować kandydaturę Rona Paula,  pojawił się on jako najlepszy kandydat mający prawdziwą szansę na pokonanie Romneya.

[...] "Widzimy, poziom entuzjazmu dla Rona Paula, który można porównać do entuzjazmu związanego z prezydentem Obamą w 2008 r.," powiedział CNN Eric Brakey, Media Koordynator NYC Liberty HQ. "Wsparcie młodzieży dla kongresmana Paula jest teraz inne niż podczas ostatniej kampanii prezydenckiej. Jest bardziej zorganizowane, podnosi tempo i nadal rośnie".

"Wiele zmieniło się w kraju w ciągu ostatnich czterech lat, ale moja wiadomość nie uległa zmianie," powiedział Paul. "Ten kraj jest gotowy na prawdziwą rewolucję".

Obejrzyj pełne przemówienie w Webster hall poniżej:
Ron Paul – wywiad:Link do oryginalnego artykułu: LINK

Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowała pod koniec 2019 r. badanie analizujące rozwój pandemii, w którym symulowano globalny...

Ghislaine Maxwell, sutenerka Jeffreya Epsteina jest ukrywana przed FBI w Izraelu.

W nowym, wybuchowym raporcie stwierdzono, że zmarły przestępca seksualny Jeffery Epstein i jego domniemana „madame” Ghislaine Maxwell...

Opublikowano zdjęcia Clintona na pokładzie samolotu Epsteina.

Irański cel.

PrisonPlanet.pl - 10 lat walki z Nowym Porządkiem Świata.Programy Infowars:Protest Przecieko Cenzurze Pod PAP:

Geoinżynieria nad Warszawą. Styczeń 2020.:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Multimedia

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Foliarze - film o zabójczej telefonii komórkowej i 5G.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem dokumentalnym "Foliarze", przedstawiającym tematykę zabójczej dla ludzi technologii...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2019.

Ta strona poświęcona jest zjazdowi Grupy Bilderberg 2019 odbywającemu się pomiędzy 30 maja i 2 czerwca w hotelu Hotel Montreux...

Fotografie i reportaże: Bilderberg 2018.

Geoinżynieria 3. Kontrola populacji.

TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego. Prezentacja.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone