Obama przygotowuje ataki powietrzne na Syrię.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA
2012-06-11
Polityka
Prezydent Barack Obama rozkazał amerykańskiej marynarce i siłom powietrznym, aby przygotowały naloty na Syrię jako element "Strefy zakazu lotów", które będą egzekwowane przy pomocy brytyjskich i francuskich sił militarnych, wynika z raportu."Ich zadaniem będzie zniszczenie centralnego reżimu Assada i wojskowych ośrodków dowodzenia, tak aby wstrząsnąć stabilnością reżimu i ograniczyć działania syryjskiej armii i lotnictwa aktywnie blokującego działania rebeliantów i siejących przemoc wśród ludności cywilnej", donosi izraelski DebkaFile.

[...] Jak informowaliśmy w miniony weekend, obecność przedstawiciela Syryjskiej Tymczasowej Rady Narodowej Bassma Kodmani na ostatnim spotkaniu Grupy Bilderberg w Chantilly Virginiia zdecydowanie sugerował, że militarny atak na Syrię jest blisko.

[...] Amerykańskie naloty na Syrię zostaną uruchomione bez zgody Kongresu, podobnie jak Obama dał zielone światło do ataku na Libię podle lekceważąc proces konstytucyjny. Amerykański sekretarz obrony Leon Panetta wielokrotnie stwierdzał, że administracja Obamy nie będzie zabiegała o autoryzację Kongresu dla wojskowego ataku na Syrię, uważając NATO i ONZ za najwyższy autorytet.

Biorąc pod uwagę to, co stało się w zeszłym roku w Libii, gdzie flagi Al-Kaidy obecnie powiewają nad sądami i innymi ośrodkami władzy, mniejszości są brutalnie prześladowane - łącząc to z tym co ma się wydarzyć w Syrii - nasze ostrzeżenia wobec rządów Obamy już z 2008 roku stają się jeszcze bardziej namacalne.

Film pt "Obama-Wielkie oszustwo.":


OGLĄDAJ DALEJ>>>

"Obama może ostatecznie wycofać część wojsk z Iraku, ale zapamiętajcie nasze słowa, one nie wrócą do domu przed tym zanim wyśle się ich do zbombardowania innego kraju Trzeciego Świata, tym razem w imieniu ONZ-towskiego wsparcia dla
"humanitarnych" wojen, dokładnie tak samo jak Bill Clinton przewodniczył wojnom w Somalii i Serbii przy pełnym wsparciu lewej strony establishmentu". pisaliśmy 4 listopada 2008 r.

Informacje bezpośrednio z Syrii o obecnej sytuacji:


Ta sama "humanitarna" rzeźnia jakiej została poddana Libia, która przeszła drogę z najbogatszego kraju w Afryce do sekciarskiego koszmaru rządzonego przez straże bandytów, obecnie czeka na Syrię chyba, że Chiny i Rosja wesprą swoją retorykę rzeczywistymi działaniami, scenariusz, który staje się coraz bardziej prawdopodobny z każdym dniem.

Link do oryginalnego artykułu: LINKWięcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
papillon   dodano: 2012-06-12 08:05:52
Tylko, że Syria ma pakt wojskowy z Iranem. Ten ostatnio potwierdził, że gdy zachód zaatakuje Syrię oni zniszczą Izrael (zrobią to na 100%, mają czym). Wynika z tego, że już wkrótce jedno z państw w Ameryce Północnej na stałe zmieni nazwę (USrael). No cóż, sanhedryn postanowił wysłać swój kahał do Pana (Lucyfera), a sam na stałe osiąść tam gdzie jest. Przygotowali się zresztą już do tego, obozy koncentracyjne są gotowe i czekają. A więc powtórka roku 1917, tylko w innym miejscu ale tymi samymi rękoma zrobiona.

Więcej
Polityka

USA organizuje oddziały w kluczowej bazie wojskowej w Arabii Saudyjskiej, która była używana podczas wszystkich poprzednich wojen na Bliskim Wschodzie.

USA organizuje oddziały w kluczowej bazie wojskowej w Arabii Saudyjskiej, która była używana podczas wszystkich poprzednich wojen na Bliskim Wschodzie.

Wojsko USA wykonuje te same działania, których byliśmy świadkami podczas naszych wcześniejszych wojen na Bliskim Wschodzie, co nawet obejmuje...

Soros emituje w Ameryce Środkowej reklamy stwierdzające, że migranci dostaną w USA darmowe rzeczy.

Soros emituje w Ameryce Środkowej reklamy stwierdzające, że migranci dostaną w USA darmowe rzeczy.Nielegalni imigranci powiedzieli...

Świątynia na pedo-wyspie Jeffreya Epsteina.

Jeffrey Epstein będzie ujawniał nazwiska w zamian za łagodny wyrok.

Wielka Brytania ma najwyższy w Europie odsetek powracających do kraju islamistycznych bojowników.Programy Infowars:Protesty przeciwko 5G i cenzurze prewencyjnej:

TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Kultura

„Mowa nienawiści”: Facebook usuwa posty cytujące katolickiego teologa.

„Mowa nienawiści”: Facebook usuwa posty cytujące katolickiego teologa.

Facebook usunął pokojowy cytat św. Augustyna z Hippo, katolickiego teologa i filozofa, mówiąc, że jest to „mowa...

Zaszczep się wiedzą, ale od lekarzy, a nie Robotów Biologicznych. Kłamać, Kłamać Kłamać, coś tam w społeczeństwie zostanie!

Kto jak kto, ale ten agent co najmniej kilku wywiadów z okresu sprzed I Wojny Światowej, wiedział co mówi. Miał w tym olbrzymie...

Chrześcijański lekarz został zwolniony z pracy po tym, jak odmówił odniesienia się do brodatego mężczyzny jako „Madam”.

Uczniowie szkół podstawowych uczą się odmawiać muzułmańskie modlitwy „Allahu Akbar”.

Wielka Brytania zakazuje pokazywania stereotypów dotyczących płci w reklamach.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone