Druga amerykańska rewolucja. 2018: Rok ataków pod fałszywą flagą.
PrisonPlanet.pl
Polska
2018-03-02
Polityka

Poniższy film jest rozszerzeniem tematów poruszonych w filmie Druga amerykańska rewolucja. Wojna z globalizmem i nadchodzący trybunał wojskowy. W wywiadzie „Zack”, informator z wywiadu wojskowego opowiada o trwającej wojnie pomiędzy Anglo- Amerykański establishmentem i Chinami przeciwko obecnej wojskowej administracji Trumpa. Trwa obecnie wyścig pomiędzy tymi frakcjami. Z jednej strony administracja Trumpa prowadzi dochodzenia przeciwko zachodniemu establishmentowi, które mają się zakończyć trybunałami wojskowymi, z drugiej strony globaliści i Chińczycy robią wszystko by zatrzymać ten proces wywołując lawinę ataków pod fałszywą flagą i starając się rozpocząć 3 wojnę światową w Syrii i na Krymie.

W wyniku tej wojny o dominację, w tym roku możemy być świadkami spektakularnych wydarzeń… Wcześniejsze materiały dotyczące "Drugiej amerykańskiej Rewolucji":


TRANSKRYPT:
Alex Jones: Łączy się z nami Zack. Wiem kim jest. Był on w wywiadzie wojskowym, cytowano go w artykułach, występował w mediach i przekazał nam sprawdzone informacje, które pokrywały się z naszymi informatorami z FBI, wojska, Navy Seal, Delta Force, Białego Domu, CIA. Jest on bardzo precyzyjny co do tego jak myślą najinteligentniejsi ludzie, którzy mają bezpośredni dostęp do informacji. Nie przekazuje nam też utajnionych informacji. Mamy teraz krótki segment, długi przed nami. Zack łączy się z nami by powiedzieć co dzieje się ze strzelaniną na Florydzie, działaniami przeciwko wolności słowa, co dzieje się na bliskim wschodzie, i w Trump-landii. Zack dziękuję, że z nami jesteś.

Zack: Cieszę się, że mogłem wrócić i połączyć kilka faktów. Oczywiście, obecnie w grze jest wiele elementów. Żeby jakoś odnieść się do informacji z Syrii, które właśnie są publikowane w czasie rzeczywistym… to odkryto, że Korea Północna została wykorzystana by dokonać ataku pod fałszywą flagą w Syrii by rozpocząć 3 wojnę światową. Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale sami możecie się temu przyjrzeć. Łączy się to z informacją opublikowaną kilka minut temu, a wydaną pod naciskami przyzwoitych urzędników z ONZ. To brzmi nieprawdopodobnie ale to jest prawda. Więc istnieją pewne programy wymiany pomiędzy grupami w Syrii i Koreą Północną. Musimy zrozumieć, że Korea Północna jest wspierana i kontrolowana przez zachodni establishment i Chiny. Dlaczego oni by mieli im pomagać? Chodzi o to, że zachodni establishment i komuniści próbują nas sabotować i wciągnąć w 3 wojnę światową z elementami pod kontrolą Rosji. [Syryjskim rządem] I to ma obecnie miejsce. Opublikowano na ten temat artykuły. Odkryto 40 pojemników z bronią opartą o chlor itd. Więc nie tylko chcą sabotować rozmowy z Koreą Północną ale wciągają ją w syryjskie fiasko by rozpocząć wielką, globalną wojnę.

Robią podobne rzeczy w samych Stanach, organizując ataki pod fałszywą flagą, nie wspominając o informacjach jakie dochodzą z Cambridge z grupy Dark Trace. Odnoszą się one do elektronicznego ataku pod fałszywą flagą. Więc mamy dość dużo tematów i możemy je pojedynczo omawiać.

AJ: Mamy minutę. Zacznij z jednym z nich.

Z: Więc sprawa z Koreą Północną jest dość istotna. Omówiono w programie 60 Minutes, że w weekend w Syrii doszło do ataku chemicznego. To się zgadza, rzeczywiście doszło do ataków chemicznych. Jednak nie przeprowadziły ich siły Assada. Miejmy co do tego jasność. Jest to absurd, to byłoby dla niego samobójcze.


Stało się to rękami grup rebeliantów, które mają zdolność by obsłużyć pojemniki przytransportowane z Korei Północnej. Zostały one odkryte przez pracowników ONZ w Syrii. Byli oni zmuszeni aby o tym powiadomić i to właśnie obecnie dzieje się w Syrii. Łączy się to z większymi sprawami odnoszącymi się do władzy w świecie. Jest to jednak krytyczna informacja, ponieważ to nie jest wypadek, i pokazuje problem strategicznej cierpliwości na półwyspie Koreańskim i jaki to ma wpływ na cały świat.

AJ: Brzmi to jak pewien rodzaj ataku pod fałszywą flagą. Wiemy, że już wcześniej przyłapali siły al-Kaidy które organizowały ataki gazowe.

[…] AJ: Kto chce wzniecić wielką wojnę, wyjaśnij to i przejdźmy do innych wydarzeń: strzelanin w szkołach, klimatu i całą sytuację.     

Z: Wszystko to się ze sobą łączy. Nie jest przypadkiem, że Trump już ogłosił, iż będzie kandydował w 2020 roku. Nikt wcześniej nie zaczynał kampanii tak wcześnie, ale musi to zrobić ponieważ jesteśmy w trakcie pełnej wojny. Dzieje się to teraz i odniósł się do tego Jerome Corsi. Przygotowywane są wojskowe trybunały… tak wiele się dzieje na świecie. To jest naprawdę niesamowite. Najnowszą rzeczą jest Syria- to oczywisty atak pod fałszywą flagą by obwinić reżim Assada, co jest kompletnym absurdem. Obwiniając Assada tak naprawdę wplątują w to Rosję stawiając nas w kontrze do Rosji, naciskając na Trumpa by coś z tym zrobił w ramach generalnego tendencyjnego myślenia Białego Domu. Jest to bardzo niebezpieczne, nadal istnieje realne zagrożenie na Bliskim Wschodzie. 

Tymczasem jesteśmy w kraju rozpraszani innymi sprawami, które uważam, że są sfabrykowane. Wiem, że wiele z nich jest tworzonych w kraju aby odciągać naszą uwagę i jednocześnie atakować takich ludzi jak ty i naciskać na cenzurowanie internetu. Robą to wszystko na raz ponieważ są podliczani przez Biały Dom Trumpa i oni muszą to wszystko organizować inaczej są załatwieni. Oni wiedzą, że nadchodzi zły omen. Oni wiedzą, że opróżniono Guantanamo. Wiedzą, że ich mocodawcy będą postawieni przed sądem. Będą zatem próbowali zabić naszego prezydenta, ale jeśli im się nie uda to będą zabijali ludzi podczas koncertów muzyki country, dzieci w szkołach, zaczną wojny na całym świecie, wprowadzą krach ekonomiczny ponieważ oni są załatwieni, są winni. Gdybyś był w ich butach i gdybyś myślał jak oni, to nie byłoby tak trudno dojść do takiego wniosku. Jeśli jesteś w hrabstwie Broward, to jest tam poważny problem z szeryfem Israel i jego głębokim związkom z establishmentem i skrajnie lewicową frakcją, a w szczególności kryminalną rodziną Clintonów. Nadmienię, że on zatrudnił jako zastępcę szeryfa Heseneya. A kim on jest? Jest on przedstawicielem organizacji Care z Tampa, na Florydzie, która prowadzi komisję relacji muzułmańsko amerykańskich. Jest to główny gracz establishmentu i Bractwa Muzułmańskiego. Więc on zrobił wszystko co mógł by zatrudnić Heseneya w hrabstwie Broward. Nie mogę spekulować na temat tego co się stało tego dnia w szkole. Oczywiście dzieci zginęły. Trzeba zapytać jak do tego doszło, jaka stoi za tym prawdziwa historia i o co chodzi. To nie jest odizolowany wypadek. To trwa odkąd Trump został wybrany. To jest oczywiste, że będą się starali obwinić patriotów by nawet o tym nie mówili. Taką mają taktykę. Wpływają tym również na Trumpa. Trump spotyka się teraz z gubernatorami i ma wprowadzić jakiś program kontroli broni, bardzo ograniczony, ale to zawsze coś. To miałoby wielki wpływ na jego wyborców w 2020 roku. Więc oni zrobią wszystko aby go nie było w 2020. Jeśli nie uda im się go zabić fizycznie to będą się starali zrobić to politycznie, zmuszając go do takich działań.

[…] Z: Wszystko to ma miejsce. Tymczasem w obszarze sztucznej inteligencji AI. To jest krytyczna sprawa i wiem, że masz dużo problemów na swojej stronie [ataki cybernetyczne na stronę]. Jest oczywiste co się dzieje, jesteś atakowany. Obecnie dobrze znana osoba z Doliny Krzemowej… większość tam kompletnie postradała zmysły, ale są tam też przyzwoite grupy martwiące się o AI i utratę miejsc pracy.


Zanim jednak do tego dojdzie stanie się to co teraz omówię. Robiąc wprowadzenie, obecnie premier Chin zostaje namaszczony na władcę Chin.


Obecnie miała nastać Chińska era, ale Trump to wykoleił stawiając na nogi gospodarkę. W odpowiedzi Chińczycy robią wszystko co mogą bo nie są zadowoleni powrotem do koniunktury w Ameryce. Są oni właścicielami naszego długu i wielu innych rzeczy. Zrobiłem wstęp na temat Chin ponieważ oficjalnie w Cambridge, grupa Dark Trace ogłosiła, że poważny system sztucznej inteligencji obecnie wprowadza złośliwe oprogramowanie do prywatnych i firmowych komputerów, oprogramowania, laptopów, telefonów, komputerów. Tym oprogramowaniem zgrywają wszystkie twoje wiadomości, e-maile, kalendarze, wszystko.  To z kolei jest wgrywane do systemów sztucznej inteligencji AI potrafiących naśladować to jak mówisz, jak wchodzisz w relacje, i z kim rozmawiasz. Więc jak wejdą do twojego komputera to będą mogli zasysać wszystkie informacje i je naśladować.

AJ: Dzięki temu mogą rozpocząć wojnę AI, by wszyscy ze sobą walczyli naśladując przyjaciół, rodzinę, sąsiadów by doprowadzić do społecznego upadku. O to ci chodzi? O ostateczną broń? Film „Kingsman” mówił o tym, że mogą kontrolować fale generowane z telefonów (wiemy, że to potrafią robić).


My mówimy o czymś ponad to- gdzie AI dzwoni, wysyła informacje, by wprowadzić potężny wstrząs społeczny. Jeśli uważasz, że obecne rozmowy na tle rasowym są złe, że mogą kłamać na temat tego co nie powiedzieliśmy to to jest prymitywna nowoczesna wojna informacyjna. My natomiast mówimy o czymś ponad to. Obecnie Apple przenosi swoje operacje do Chin, łącząc się z nimi, przesyłając wszystkie hasła użytkowników chińskiemu komunistycznemu rządowi by uruchomić wielki atak AI z Chin.

[…] Aj: Mówiłeś o tym, że komputery AI mogą naśladować ludzi wykradając wszystkie bazy danych, by co z nimi zrobić?

Z: Te komputery uczą się jak ciebie naśladować w czasie rzeczywistym. Również wykorzystując na wszystkich komputerach i telefonach opcje transkrypcji i tłumaczenia przechwycają dźwięk w czasie rzeczywistym. Śledzą cię w czasie rzeczywistym. Mówiłeś o tym cały czas, że to jest część systemu dozoru AI. Więc słucha jak wprowadzasz hasła, jak mówisz o przyjaciołach, o lokacji serwerów, hasłach do serwerów, do wszystkiego. Przechwytują to w czasie rzeczywistym. To wszystko zmierza do tego, że tworzą twojego Awatara. Więc obecnie będziesz miał problemy ze stroną, może jak będziesz korzystał ze sklepu będziesz miał problemy z realizacją zamówień itd… Ostatecznie prowadzi to do elektronicznych ataków pod fałszywą flagą. Kiedy ta sztuczna inteligencja naprawdę się nauczy kim jesteś to będzie mogła cię fizycznie odtworzyć…

AJ: Ona w twoim imieniu pójdzie, tworząc nawet materiał wideo jak jesteś na seks czacie rozmawiając z 5 letnią dziewczynką. W ten sposób sztucznie przypisze ci winę.


Z: Tak. Na początku zaczną od publicznego zawstydzania ludzi…

AJ: Zamówi w twoim imieniu narkotyki w sieci, które przywiozą do twojego domu. To jest kolejny poziom spoofingu. [grupa ataków na systemy teleinformatyczne polegająca na podszywaniu się pod inny element systemu informatycznego.]

Z: Tak, i to nadchodzi. Teraz zaczną od sabotażu, mając nadzieję by tak cię strącić. Kto potrzebuje aktorów kiedy ma dominację nad całym spektrum. Dzieciaki mają przeprany mózg wierzą w to co chcą. Ale rzeczy nie są takimi na jakie wyglądają. My jesteśmy w trakcie wojny. To nie jest pierwszy atak pod fałszywą flagą, jest to jeden z wielu i nie ostatni. Oni są zmuszeni do działania. Trybunały nadchodzą i wszystkie rzeczy jakie omawialiśmy do tego zmierzają. Nadchodzą wojskowe trybunały. Obecnie miano wypuścić 6 więźniów z Guantanamo. To się nie stało. Wypuszczą jednego z Arabii Saudyjskiej. Ludzie muszą sami się przyjrzeć o kim mówię. Jeśli komuś się wydaje, że ci ludzie nic nie mówią naszej obecnej administracji to się mylą. Oni są zdemaskowani, są tak winni w odniesieniu do tego co zrobili w zamorskich wojnach i siedzą w Guantanamo, że oni są załatwieni. To jest ciężka sprawa. Ludzi pytają dlaczego jeszcze do tego nie doszło? Kiedy do tego dojdzie to będzie to największa zmiana działań militarnych na świecie.  Mówimy tu o osądzeniu ludzi z administracji Obamy aż do samego Barracka. Jeśli zrobiłeś to co zrobiono w Libii i pierwotnie w Iraku, przy prawdziwych informacjach w odniesieniu do Saddama Huseina, i przy prawdziwych informacjach z Departamentu Stanu i Kadafiego, to masz wielki problem. 


Więc musisz zrobić teraz wszystko co w twojej mocy by pchnąć ten kraj w 3 wojnę światową albo zabić prezydenta USA. Uwierzcie mi oni próbują to robić każdego dnia. Oni są tak winni na poziomie globalnym i karmicznym i historycznym, że ja nawet nie wiem jak oni potrafili utrzymać świadomość. Gdy w tym roku zostanie to upublicznione ... jeśli oni nie podpalą całego świata... to świat zmieni się na zawsze.

Oni zmierzają ku nieuchronnemu, ale nie poddadzą się bez walki. Mówimy o zabijanych dzieciach, by postawić nas w politycznej pozycji byśmy sami się pozabijali jednocześnie zaczynając 3 wojnę światową w Syrii i na Krymie. To jest chore, to jest nieprawdopodobne, nie byłbyś w stanie wymyślić takiego scenariusza. 


KONIEC TRANSKRYPTU.


Druga amerykańska rewolucja. Wojna z globalizmem i nadchodzący trybunał wojskowy.  |  CFR: Trump sabotuje globalistyczny porządek świata.  |  Koincydencje. Wojna z globalizmem.  |  Doradca Hillary Clinton: „Nowy Porządek Świata przetrwa Trumpa.”   |  Merkel ostrzega, że USA i Wielka Brytania nie są już wiarygodnymi partnerami.  W akcie desperacji korporacyjne media starają się wprowadzać cenzurę prasy w imię walki z rosyjską propagandą.  |  Za wspieranie Brexitu Juncker starszy Trumpa: Unia Europejska zmoże doprowadzić do rozpadu USA.  |  Brexit. Bankierzy globaliści w panice.  Rada Atlantycka: Potrzebny “kryzys” by utrzymać “nowy porządek świata”.  |  Bezrobocie w strefie euro osiągnęło nowy rekord!  |  Nigel Farage: Rozpad euro jest nieunikniony.  |  Komisja Wywiadu obecnie bada zaangażowanie Departamentu Stanu w inwigilowanie Trumpa.  |  Wydano notę wywiadowczą, która potwierdza podsłuchiwanie kampanii Trumpa przez administrację Obamy.   |  Kongresman: Nota FISA "wstrząśnie FBI aż do podstaw".  |  Większość republikańskich kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memorandum FISA zostało staranowanych przez ciężarówkę.  |  Trump wyda dokumenty FBI dotyczące nielegalnego szpiegowania prowadzonego przez administrację Obamy.  |  Rosja, Clintonowie, Obama i Uranium One.  |  W akcie desperacji korporacyjne media starają się wprowadzać cenzurę prasy w imię walki z rosyjską propagandą.  |   Trwają aresztowania globalnych kręgów skorumpowanych deprawacją seksualną i okultyzmem.  |  Trump utrzymuje, że był podsłuchiwany przez brytyjską agencję wywiadowczą GCHQ.  |  Dokumenty NSA udowadniają, że Trump i jego rodzina byli od lat pod stałym podsłuchem.  |  CFR: Trump sabotuje globalistyczny porządek świata.  |  Agencja wywiadu przyłapała gen. McMastera dającego instrukcje Sorosowi jak przejąć Biały Dom. | Promowana przez lewicę histeria wokół Trumpa doprowadziła do ataku terrorystycznego na kongresmenów.  |  Po przesłuchaniu szefa FBI istnieją minimalne szanse na zdjęcie z urzędu Donalda Trumpa.  |Trump wycofuje się z paryskiego porozumienia klimatycznego: "Zostałem wybrany do reprezentowania obywateli Pittsburghu, a nie Paryża"  |  Bilderberg 2017: Elity chcą obalić Trumpa i powstrzymać Brexit.  |  Klasa polityczna naciskająca na obalenie prezydenta Donalda Trumpa ryzykuje "wojną domową".  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Globalistyczny papież wzywa do globalnego zarządzania, by zwalczać zmiany klimatu.

Globalistyczny papież wzywa do globalnego zarządzania, by zwalczać zmiany klimatu.

Papież Franciszek wezwał ostatnio do globalnego zarządzania by walczyć ze zmianami klimatu, dodając, że „państwo narodowe nie mogą...

Kolejny atak pod fałszywą flagą w Cieśninie Ormuz?

Jak na życzenie zaraz po rozmieszczeniu amerykańskich sił marynarki wojennej i bombowców strategicznych na Bliskim Wschodzie, nagle...

W związku z zagrożeniem Irańskim USA rozmieszcza bombowce B-52 w Katarze.

Konferencja #5G w Sejmie. #2

Macron spalił katedrę Notre Dame.Programy Infowars:Konferencja nt Geoinżynierii:TECH. Krytyka rozwoju technologicznego:

Część druga. Człowiek jako maszyna:

Część trzecia. Kultura jako maszyna:

Jesz genetycznie modyfikowaną żywność? To obejrzyj to:

Ekonomia

Mastercard i inne instytucje finansowe śledzą swoich klientów odmawiając dostarczania usług dysydentom.

Mastercard i inne instytucje finansowe śledzą swoich klientów odmawiając dostarczania usług dysydentom.

Największym zagrożeniem wynikającym z cenzury mediów społecznościowych, nie jest brak dostępu do Facebooka czy Twittera, ale to...

Efekt cenzury na Youtube: Alphabet stracił ponad 70 miliardów dolarów.

Według dyrektora finansowego Ruth Porat, Google ma problem z YouTube.W poniedziałek, po poinformowaniu, że przychody z reklam...

Włochy chcą przejąć złoto z banku centralnego.

BIS przedstawił wizję przejęcia cyfrowych walut.

Indie wdrażają komputerowy system wyszukujący uchylających się od opodatkowania obywateli.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone