Druga amerykańska rewolucja i zmiany po wyborach. Wywiad z dr Pieczenikiem.
PrisonPlanet.pl
Polska
2017-01-06
Polityka
W niniejszym wywiadzie Alex Jones rozmawia z dr Pieczenikiem na temat przeprowadzonego przez elementy amerykańskich służb wywiadowczych kontr-przewrotu w USA oraz przyszłych zmian w Ameryce. Przewrót ten jak stwierdza Pieczenik będzie miał daleko idące konsekwencje, włącznie z sądami wojennymi wymierzonymi wobec członków CIA i administracji Busha juniora, Obamy i Clintonów za zorganizowanie ataków 9/11 oraz stworzenie i dowodzenie oddziałami al-Kaidy/ISIS w Syrii. Porusza on również kwestie restrukturyzacji Ameryki oraz Pentagonu, przecieków WikiLeaks, tego iż Obama jest marionetką stworzoną przez CIA i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z tym interesującym materiałem.

Dr. Steve Pieczenik - kapitan marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; służył jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech różnych administracjach Nixona, Forda i Cartera; działał w administracji w okresie rządów Reagana i Busha seniora; polował na terrorystów dla rządu Stanów Zjednoczonych na całym świecie; był twórcą oddziałów Deta Force, standardów dla wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA; był głównym zarządzającym międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi i negocjatorem pod Podsekretarzem Henrym Kissingerem i S. Vancem; jest również współtwórcą wielu bestsellerów Toma Clancy m.in. Tom Clancy's Op-Center i Tom Clancy's Net Force.TRANSKRYPT:
Alex Jones: 16 dni do ponownych narodzin Republiki. Giełda idzie w górę. 1,2 biliona dolarów i ponad 100 milionów nowych inwestycji zapowiedziano na tylko ten rok. I zaczęło się. Trump teraz żąda wszelkich dokumentów nt. otwartych granic. Kto dawał jakie rozkazy, by nie kontrolować granic i przepuszczać ludzi którzy mają trąd i gruźlicę co jest poważnym przestępstwem. I nowy minister sprawiedliwości Jeff Sessions się za nich weźmie. Oni robią w portki. Mając 16 dni spróbują wywołać wojnę z Rosją, uruchomią dżihadystów w całej europie i USA. To są naprawdę niebezpieczne czasy ale i ekscytujące.

Jak każdy wie mam wiele informatorów. Nie chwalę się tym ale my pierwsi powiedzieliśmy o Bengazi z płk. Anthonym Shafferem i dr Stevem Pieczenikiem, Toshem Plumlee i od ludzi którzy latają LM C-140, ludzi którzy byli na szczytach agencji wywiadu. 

Zaraz do niego przejdziemy. Moi informatorzy od ponad roku mówili, że to nie Rosja ale nasze agencje wywiadu. Teraz mamy brytyjskiego ambasadora i innych, którzy byli w Nowym Jorku i Waszyngtonie i spotkali się z informatorem WikiLeaks. Ci informatorzy reprezentowali amerykańskie agencje wywiadowcze. Dr Steve Pieczenik który ma swoje źródła pojawił się wcześniej w wyborach komunikując, że jest to kontr przewrót i to ma obecnie miejsce. I teraz Oni czekają. Jak Obama, Hillary i Soros spróbują zrobić znacznie więcej szkód to Oni opublikują jak Hillary z CFR i z Johnem Kerry stworzyli z al-Kaidy ISIS, i opublikują rzeczy z ostatniego roku gdzie oni dowodzili wojskami ISIS i dawali im dane wywiadowcze o czym wojsko dobrze wie. To wszystko wyjdzie na jaw. Handel narkotykami, pranie brudnych pieniędzy, 30 lat Clintonów brania pieniędzy od Chińczyków, od czasów w których pracowali dla Dona Tysona. Więc jak demokraci chcecie by to wszystko wyszło na jaw to wyjdzie. A establishment republikański jest równie zły. To jest ta sama grupa, która blokowała Trumpa. Paul Ryan biega wszędzie i stwierdza że to Rosja pomogła Trumpowi i musimy im pokazać.

To jest zdrada kraju. To co naprawdę się stało to to co powiedział dr Pieczenik i Tosh Plumlee, i płk Shaffer i generałowie których obecnie powołuje Trump. Seymour M. Hersh był tu rok temu by potwierdzić, że to są dokładne informacje. Jedyna rosyjska operacja jaka miała miejsce to fakt, że nasze wojsko i połączone sztaby dowodzenia stwierdziły, że będą blokować Obamę. Bo Obama nie mógł po prostu dać wprost rozkazów by pozwolili działać ISIS. Więc wojsko udawało, że im pomaga cały czas sabotując działania. To teraz wyszło na jaw. NY Times miał te informacje od roku. WND je opublikowało i są one na InfoWars.com. Nagranie audio "Obama chciał by wzrastało ISIS."  CFR 4 lata temu miało artykuły pt "Dlaczego potrzebujemy al-Kaidy w Syrii". Ich problemem było to, że my obnażyliśmy fakt, iż była to al-Kaida więc musieli zmienić nazwę na ISIS. Tak więc szef wojny psychologicznej dla wielu agencji, bestselerowy autor, który pisał książki z Tomem Clancy, produkował hollywoodzkie filmy, wymyślił wiele leków, dr Steve Pieczenik. Sześć lat temu stwierdził, iż nastąpi dewolucja krajów, cały globalizm się rozpadnie, i będzie trupem w przeciągu 5-10 lat. I to się dzieje. On był pierwszym, który był tak optymistyczny. I to się obecnie dzieje. Mamy teraz wielką falę, to jest wielki zwrot. Chory psychicznie establishment taki jak Soros musi po prostu odejść. My nie chcemy tego wszystkiego upubliczniać.

Dr Pieczenik jest psychologiem, doktorem medycyny, Harvard, MIT itd., działał w tajnych operacjach. Zakładał z gen. Williamem G. Boykinem i gen. Peterem Schoomakerem Delta Force. Wielu moich informatorów z wojska wie, że ten człowiek to prawdziwa gwiazda. […]

To są tak epickie czasy, nie rozmawialiśmy od tygodni. Nie znam nawet twojego poglądu na to mimo, że mamy te same źródła informacji. Mówiłeś rok temu- Alex to nie Rosjanie, WikiLeaks ma tego więcej i oni to opublikują. Jesteś jednym z moich źródeł informacji, które teraz potwierdzono. Mają opublikować znacznie więcej informacji jeśli Obama, Hillary i Soros nie zasygnalizują, że rezygnują z ofensywy i wojny z Rosją czy sfingowanych ataków hakerskich na sieć energetyczną za które  oskarżają Rosję. Nawet MSN i Washington Post stwierdzili, że to nie był prawdziwy atak. Więc widzę obecnie, że MSN zbliża się w kierunku Trumpa widząc, że rozgrywana jest karta atutowa Trumpa. […] Nie rozmawialiśmy od tygodni. Czy to jest trafna perspektywa? I gdzie jesteśmy w trwającym kontr-przewrocie organizowanym przez agencje wywiadu i amerykanów przeciwko globalistom przejmującym system?

Steve Pieczenik: Mówiąc szczerze Alex to jest to całkiem trafna ocena. Jeśli chodzi o pochodzenie to jestem amerykańskim obywatelem, weteranem który przejmuje się losem naszego kraju. Jak mówiłem wcześniej to wszystko zaczęło się od ataków 9/11. Kontynuowane było za Clintonów, Busha juniora, i Obamy. Obama pojawił się jako kandydat pozytywnej dyskryminacji i był stworzony przez CIA. On nie miał żadnego doświadczenia, żadnych dokonań i dosłownie nic nie stworzył oprócz katastrof dookoła świata.

Ci ludzie, którzy po cichu pracowali za mną i rozumieli że uczciwość/integralność Republiki jest nadrzędna pozwolili mi powiedzieć publicznie, że robimy kontr-przewrót. Czekaliśmy na Hillary by zrobiła dokładne to co zrobiła. Mówiłem od samego początku, że Hillary nie jest tak inteligentna jak wszyscy myśleli. Podobnie jej doradcy. Kiedy wpadła w pułapkę, którą z tobą stworzyliśmy, stwierdzając, że ona nie jest kompetentna, że nie ma pojęcia co robi, że fizycznie i mentalnie nie jest w stanie być prezydentem USA, ona ciebie zaatakowała. I to dokładnie spodziewaliśmy się, że się stanie. To co było głupie to, że Alex Jones i ludzie za nim stojący…

AJ:  Dokładnie to był nasz cel. Nie wierzę, że się dali na to złapać.

SP: W świecie wywiadu to jest szczerze mówiąc żałosne. To jest to co my nazywamy Junk Shot. To jest najprostsza rzecz pod słońcem, ale bardziej istotne jest to, że ludzie z którymi działam… pamiętaj, że nie pracuję dla żadnej oficjalnej organizacji i nie dostaję pensji. Jestem po prostu obywatelem USA. Oni dali mi przyzwolenie by powiedzieć, że opublikujemy maile, które odnoszą się do Hillary, J. Comeya, CIA, i całej grupy ludzi, którzy będą skompromitowani. I mówiłem, że Rosja nie była w to zaangażowana zanim to się stało. Putin ma ważniejsze rzeczy do robienia niż angażowanie się w amerykańskie wybory. Nie miał nic z tym spólnego. Działanie to zostało stworzone przez nas ponieważ chcieliśmy odbudować uczciwość/integralność Republiki. Trump przyjdzie teraz z zupełnie innym sposobem radzenia sobie z Republiką i ludźmi którzy byli uwikłani w matactwa. Trump zrobił coś czego żaden inny prezydent nie zrobił. Pozbył się republikanów, którzy chcieli pozbyć się [senackiej] komisji etyki.

Co do Juliana Assange'a to go osobiście nie znam, nie spotkałem się z nim ale mogę powiedzieć, że jest patriotą tego kraju. On pozwolił na wykorzystanie jego serwisu przez ludzi z którymi działam, którzy byli tak samo zaniepokojeni jak Ja.  I kiedy on powtarza, że Rosja nie była zaangażowana, że żadna z partii, demokratycznej czy republikańskiej nie była w to zaangażowana to trzeba mu wierzyć. Ja nie mógłbym przyjść do twojego programu na tygodnie wcześniej i powiedzieć, że Hillary i demokraci przeprowadzili przewrót. Nazywa się to cywilnym przewrotem. Ci z nas którzy byli zaniepokojeni zorganizowali kontr przewrót. Jak to się potoczyło było zaskoczeniem dla wszystkich. A odbyło się to przez publikację tych wszystkich e-maili. Ale pamiętajmy, że ty stałeś na czele tego co się stało. Wiem, że nie lubisz być oklaskiwany ale to prawda. Twój program i głos były ważnym elementem w wyrażeniu naszego niezadowolenia i naszej złości w konstruktywny sposób. A konstruktywną rzeczą było pozbycie się korupcji w CIA, agencjach wywiadowczych, DNI (Director of National Intelligence), w sektorze cywilnym i Kongresie oraz wśród kandydatów na prezydenta. I to się stało. Teraz czekamy na to by Trump zaczął działać.

AJ: Rozumiem. Ale zanim tam przejdziemy. Wierzę, że Trump dotrzyma słowa, dlatego tak się boją. Zostało 15,5 dni. Na pewno będą próbowali go atakować po tym czasie. Z moich źródeł, ale chciałbym porozmawiać nt związku Hillary z Chinami. Jest wiadomym, że ona była jakby jawnym agentem Chin, rozmawiając przez telefon, na mailach, z prezydentem Chin, robiąc te straszne rzeczy poza kulisami, które zabrnęły za daleko. Oni teraz chcą w tym roku zamknąć wolną prasę. Medialny przekaz stał się tak autorytarny, że ludzie zorientowali się, że muszą się ruszyć. Plus arogancja jak stwierdziłeś. Wiadomo, że ona miała usuniętego raka mózgu. Służby specjalne mówiły nam by za nią chodzić i że ona wszędzie upada. Miesiąc po tym ona upadła, kazali nam podążać za czarnymi karetkami. Ona leżała 45 minut w Ohio, na tydzień zanim upadła. Oni są z nią w namiotach medycznych. To co widzę to jest szaleństwo króla Jerzego III. Doktorze podobnie wiedziałem, że jak przed wyborami mówili ze nie ma znaczenia blokowanie tego ruchu, Hillary wygra, ukradną głosy w Stanach. Ale tsunami było tak duże, że to zablokowaliśmy. Teraz ci mówię, że oni ruszają teraz przeciw Trumpowi. Ich mowa ciała, język, oni złamali porozumienie. Wiem, że ludzie Trumpa rozmawiali z Podestą i Obamą tej nocy, że było dużo negocjacji. Powiedzieli, że wiedzą, że próbowali ukraść wybory i przegrali więc powinni zakończyć ataki bo wyjdzie więcej informacji przez WikiLeaks. Nie żeby Trump był w to zaangażowany ale wie o tym przez swoje kontakty wywiadowcze. Oni muszą zaprzestać działań, ale oni tylko mrugnęli po to by zdobyć czas by rzucić nam piach w oczy i ponownie zaatakować. Oni jedynie kupili dla siebie czas. Zrobili wszystko by blokować Trumpa, by robić kolejne przeliczenia głosów z G. Stein, atakując elektorów. A teraz mówią że Rosjanie hakują elektrownie i każą przygotować się na odłączenia prądu w trakcie inauguracji. Mówię ci, że czuję i widzę nie tylko sabotaż ale prawdziwe ruchy, i że oni teraz mogą użyć sił zniszczenia.

SP: Możesz mieć rację. Nie będę się sprzeczał. Jednak jak ktoś jest tak niekompetentny jak Hillary i ci którzy są wokół niej i sam Soros, którego nazywamy Judenrat czyli żyd który współpracował z Nazistami. Jak masz tego typu ludzi to my się tym nie przejmujemy ponieważ oni już zostali podkopani. A mówiąc podkopani mam na myśli intelektualnie, emocjonalnie. Cały zarząd partii demokratycznej przestał istnieć. Oni dosłownie nie mają do kogo się zgłosić. Mogą zrobić co chcą, ale w tym czasie Trump rozmawiał z panem Slim, który jest właścicielem NY Times. Co stało się po tym spotkaniu? Po spotkaniu NY Times zaatakował i oskarżył administrację Obamy o najgorszy w historii atak na pisarzy i informatorów. NY Times sam stwierdził, że Hillary, Obama i cała ta grupa skazała więcej informatorów i dziennikarzy niż wszystkie inne administracje razem wzięte. ł udział w aferze Watergate stwierdził, że ta administracja jest o wiele gorsza od Nixona.

Więc to co teraz widzisz to kontratak na te elementy. Atak na NY Times, Washington Post, CNN, FOX… Ale oni są nieistotni. ą rzeczą jaką wprowadziliśmy to to, że ty stałeś się głównym głosem tzw. alternatywnych mediów. W rzeczywistości alternatywne media są prawdziwymi mediami. Ponieważ Internet stał się naszym narzędziem….

AJ: To dlatego atakują nas psychologicznie nazywając "fałszywymi wiadomościami". I mieli arogancję by przegłosować prawo by od następnego roku agencje wywiadu kontrolowały FCC. Ale to tylko oznacza, że gdyby Obama albo Hillary utrzymali się przy władzy… Ale to nie będzie działać ponieważ te agencje wiedzą co się dzieje.

SP: Nie tylko, że to nie będzie działać ale Obama nie pozostawi spuścizny. Pozbawiliśmy go wszelkiej legitymacji i wiarygodności, których i tak nie miał. Kiedy on się pojawił to ja stwierdziłem, że to jest człowiek stworzony przez Johna Brennana z CIA i grupę kretynów by zrekompensować to, że agencja sprowadziła na nas ataki 9/11 i że była w to zaangażowana. Tak więc w ich myśleniu muzułmanin lub mulat bez żadnego doświadczenia i historią homoseksualizmu będzie bardzo podatny i kontrolowalny. Więc go wprowadzili. On nie miał żadnej historii sukcesów. Działał z Peterem Geithnerem za granicą w jakiejś placówce. Prawda jest taka, że on niczego nie dokonał. Skandale jakie popierał są fenomenalne. Sandy Hook, nonsens z Osamą bin Ladenem, Libia. On stworzył taki problem w Libii, że do dnia dzisiejszego nie możemy sobie z tym poradzić.

[…] AJ: Zgadzam się z tobą. Mamy zgraję modnisiów próbujących bawić się w wojnę niszcząc przy tym kraj.

SP: Zgadza się. Teraz rozumiesz. I to stało się z Billem Clintonem, Bushem juniorem, pozytywną afirmacją za głupotą i zepsuciem. Ten człowiek nie wiedział co robi i zaatakował własny kraj by pójść na wojnę z Irakiem co było katastrofą. A teraz mamy większą katastrofę bo Obama nie wie co zrobić z pół miliona ludzi, których pomógł zabić w Syrii i milionem migrantów, których pomógł stworzyć przez brak działań oraz niezdolność do strategicznego i taktycznego myślenia. To jest oskarżenie wobec Obamy i jego Białego Domu.

[…] SP: Uważam, że to co teraz powinien zrobić Trump to upewnić się, że ludzie którymi obsadzi wszystkie instytucje będą bardzo dobrze zlustrowani. Co mam przez to na myśli? Dla wielu z nas, Alex Jones Show i Ruchu Prawdy nie możemy mieć powrotu neokonserwatystów. Konkretnie Johna Boltona, L.A.Abramsa, Wolfowitza, Pearla, całej grupy tych ludzi, którzy są chorzy psychicznie i po prostu zbierają się wokół Waszyngtonu i Trumpa tłumacząc, że tak naprawdę nie zrobili niczego złego dla kraju i mu służyli i są niezbędni dla działania naszego rządu. To nie jest prawda. On musi wyczyścić cały obszar neokonserwatystów co rozumie gen Mike Flynn i gen James Mattis. I musi to oczyścić ponieważ oni są zagrożeniem dla naszej Republiki. To są ci sami ludzie, którzy nigdy nie byli pociągnięci do odpowiedzialności za ataki 9/11 czy zatrzymanie systemu obrony kraju [NORAD]. To jest pierwsza kwestia. Druga kwestia to gen Mattis musi się postarać by podążać za idolem - gen George Marshallem, który przyszedł przed II wojną światową i wyczyścił 300 do 400 generałów i admirałów ponieważ potrzebował nowego personelu. Potrzebował personelu gdzie 51 letni ppłk Dwight D. Eisenhower został głową Eurocom, dowództwa w czasie II wojny światowej. On miał wyczucie co do tego kto był utalentowany. W ten sam sposób Janes Mattis musi oczyścić Pentagon. Mamy obecnie stosunek 1:1 administracji do żołnierza, co jest niedopuszczalne. To oznacza, że mamy 1 biurokratę na każdego żołnierza. To jest niespotykane w amerykańskiej historii prowadzenia wojny. Potrzebujemy proporcji 15/20:1. To oznacza pozbycie się 0.5 albo 3/4 miliona biurokratów i wypromowanie młodych poruczników i kapitanów na pozycje władzy i dowodzenia.

Po drugie sprawa ISIS/al-Kaidy musi być rozwiązana bardzo szybko, i to nie na polu bitwy ale u nas, w kraju. Ci którzy ich stworzyli tzn. CIA i inni którzy im towarzyszyli oraz cywile muszą stanąć przed sądem. To nie jest wróg, który wziął się znikąd. To jest wróg stworzony przez nasze CIA i naszą społeczność wywiadowczą i naszych najemników. Jeśli tego nie wyczyścimy to będzie ponownym oskarżeniem wobec amerykańskiej Republiki. To nie jest kwestia ich bombardowania. Terrorystów nie da się zbombardować. Ale można ich tworzyć. John Kerry jest odpowiedzialny, Hillary Clinton, Obama, John Brennan itd., są odpowiedzialni. Jeśli nikogo nie oskarżymy to ponownie powtórzymy problemy i obawy administracji Clintonów i Busha juniora. Musimy mieć komisję sądu wojennego na wzór zakończenia apartheidu. Ta komisja sądu wojennego musi mieć w sobie element pojednania ale musi wezwać przed komisję wszystkich ludzi uwikłanych w ataki 9/11. Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Condoleezza Rice. Gdy postawimy ich przed amerykańską publiką i światem muzułmanie z całego świata zobaczą, że my traktujemy wszystkich z taką samą sprawiedliwością.


KONIEC TRANSKRYPTU.


Link do pełnego wywiadu: LINK


Dr Steve Pieczenik. DRUGA AMERYKAŃSKA REWOLUCJA.   |  Anglo-amerykański establishment szuka jakiegokolwiek pretekstu by rozpocząć wojnę światową.  |
  Były zastępca dyrektora FBI: Clintonowie to rodzina mafijna.  |  Akta FBI dotyczące skandalu prywatnego serwera mailowego H. Clinton pokazują, iż za śledztwo był dosłownie odpowiedzialny "rząd cieni".  |  Trump: "Hillary spotyka się w tajemnicy z międzynarodowymi bankami by planować zniszczenie amerykańskiej suwerenności.”  |  Zhakowane e-maile Hillary Clinton potwierdzają, że Arabia Saudyjska i Katar finansują ISIS.  |  "Mokra robota”: zhakowane maile Podesty odnoszą się do zabójstwa sędziego sądu najwyższego USA.  |Obama destabilizuje Bliski Wschód przed inauguracją Trumpa.  Szaleństwo: Obama grozi Rosji za “hakowanie” wyborów.   |   Izrael ma 80 głowic jądrowych i może zbudować od 115 do 190.  |  Z "braku dowodów" główna amerykańska agencja wywiadowcza odmawia poparcia oceny CIA nt rosyjskiego hakingu.  |  Były ambasador Wielkiej Brytanii nt informatora WikiLeaks: "Spotkałem się z informatorem DNC i nie był to Rosjanin."  |  Najważniejszy przeciek - jak Wall Street wybrało niemal cały gabinet polityczny Obamy.  |  "Gotowanie Dusz": przewodniczący kampanii Clinton był zaproszony na satanistyczne rytuały!  |  Były zastępca dyrektora FBI: Clintonowie to rodzina mafijna.  |  Akta FBI dotyczące skandalu prywatnego serwera mailowego H. Clinton pokazują, iż za śledztwo był dosłownie odpowiedzialny "rząd cieni".  |  Trump: "Hillary spotyka się w tajemnicy z międzynarodowymi bankami by planować zniszczenie amerykańskiej suwerenności.”  |  Zhakowane e-maile Hillary Clinton potwierdzają, że Arabia Saudyjska i Katar finansują ISIS.  |  "Mokra robota”: zhakowane maile Podesty odnoszą się do zabójstwa sędziego sądu najwyższego USA.  | Facebook już blokuje linki do "fałszywych wiadomości".  |  Izrael ratuje syryjskich terrorystów Al-Kaidy.  |  Izrael potwierdza wysłanie Chińskiego okrętu desantowego z 1000 marines do Syrii.  |  Upadek państwa Izrael? Problem wody pitnej.  |  Po upadku Syrii Izrael planuje inwazję na Liban.  |  Raport: Chiny wysłały okręty wojenne do wybrzeży Syrii.   |  W obronie Iranu, Chiny grożą "trzecią wojną światową".   |  Chiński Generał: “Przygotujmy się do walki.”   |  Wielka destabilizacja: Pakistan, Rosja, Chiny.   |  Chiny, USA i militaryzacja rejonu Azji-Pacyfiku.   |  Amerykańska strategia blokowania ekspansji Chin.   |  Rosja: "Cokolwiek stanie się Iranowi .... będzie bezpośrednim zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa narodowego".   |  Rosja przeprowadziła manewry strategicznych sił jądrowych.   |  Iran podejmie militarne działania, jeśli Ameryka zaatakuje Syrię.   |  Globalne konsekwencje nowego bombardowania Syrii przez Izrael.   |  Reorientacja strategii: Ameryka otwiera kolejny front.   |  Dr. Steve Pieczenik: "Osama bin Laden nie żyje od 10 lat."  |  Pieczenik: Zachód, budowa Rosji i dojście do władzy Putina.   |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Polityka

Globalistyczny papież wzywa do globalnego zarządzania, by zwalczać zmiany klimatu.

Globalistyczny papież wzywa do globalnego zarządzania, by zwalczać zmiany klimatu.

Papież Franciszek wezwał ostatnio do globalnego zarządzania by walczyć ze zmianami klimatu, dodając, że „państwo narodowe nie mogą...

Kolejny atak pod fałszywą flagą w Cieśninie Ormuz?

Jak na życzenie zaraz po rozmieszczeniu amerykańskich sił marynarki wojennej i bombowców strategicznych na Bliskim Wschodzie, nagle...

W związku z zagrożeniem Irańskim USA rozmieszcza bombowce B-52 w Katarze.

Konferencja #5G w Sejmie. #2

Macron spalił katedrę Notre Dame.

Więcej
Nauka i technologia

W Londynie wymierza się mandaty za zakrywanie twarzy przy policyjnych kamerach.

W Londynie wymierza się mandaty za zakrywanie twarzy przy policyjnych kamerach.

Mężczyzna został ukarany przez policję grzywną w wysokości 90 funtów po tym jak kazali mu nie zakrywać twarzy, gdy mijał...

165-funtowy humanoidalny robot korzysta z algorytmów kontroli, percepcji i planowania.

Fascynujący materiał filmowy pokazuje robota, który korzysta z autonomicznego planowania, aby precyzyjnie poruszać się po różnych...

Elity Davos świętują usuwanie opinii, które są sprzeczne ze status quo.

Monsanto ma zapłacić miliardy dolarów w odszkodowaniach. Roundup powoduje raka!

DARPA wszczepia czipy pamięci do mózgów ludzi.

kontakt e-mailowy:
© 2010 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone