Alan Watt. Wielka Globalna transformacja.
Prisonplanet.pl
Polska
2011-11-19
Multimedia


Transkrypt:
Alex Jones: A teraz połączmy się z Alanem Wattem. Alan tak wiele dzieje się na świecie. Mam do ciebie wiele pytań, ale chciałbym usłyszeć co według ciebie jest teraz najważniejsze. Widzimy obecnie przyspieszenie całego programu. Lampy uliczne mają mikrofony, teraz to przyznają, smugi kondensacyjne, teraz to przyznają mówiąc że to dla naszego dobra. Plan aby dać nam obowiązkowe szczepienia uwalniając zmodyfikowane komary, które przekażą nam wirusy które doprowadzą do lobotomii w pewnych obszarach mózgu abyśmy nie byli agresywni. To również zostało ogłoszone. Ogłasza się eugenikę. Po prostu totalne zło. Flagi alKaidy powiewające nad Libią, i nagrody Nobla za zmasakrowane twarze dzieci, chichocząca depresja, zupełny obłęd. Czy oni chcą nas teraz obezwładnić abyśmy przeszli do stanu katatonicznego, psychologicznego stanu wyuczonej bezradności?

Alan Watt: Wydaje mi się, że to może być po części dlatego, że ci którzy idą z programem… a musimy pamiętać, że większość ludzi nigdy się nie obudziła idzie tym torem podążając za mediami głównego nurtu i wszechobecną rozrywką. Wydaje mi się, że forsują teraz te wszystkie programy ponieważ przyszedł na to czas. Czas na połączenie, które nazywają "wielką transformacją" i to jest oficjalna nazwa na obecnym etapie. Transformacja całego globu w system, o którym pisał Quigley. Pisał o ekonomicznej stronie tego systemu. O łączeniu wszystkich kontynentów jak i banków centralnych w jeden system pod BISem Bank of International Settlements. On pisał o tym w latach 60-tych. Tak więc jesteśmy na drodze do realizacji całego planu. A szeroka publika jest tak ogłupiała żeby być szczerym, że przyszedł czas na następną część.

(przypis prisonplanet.pl
C.Quigley "Tragedy and Hope: A History of the World in Our Time." 1966, New York: Macmillan)
324. Finansowe Centra dążą do stworzenia światowego systemu kontroli finansowej będącego w prywatnych rękach, który będzie w stanie zdominować każdy naród na Ziemi.
Oprócz pragmatycznych celów, siły finansowego kapitalizmu miały inny daleko idący cel, tj stworzenie światowego systemu kontroli finansowej trzymanego w prywatnych rękach będącego w stanie zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej jako całości. Ten system miał być kontrolowany w feudalny sposób poprzez banki centralne działające wspólnie, poprzez tajne porozumienia przedkładane na częstych prywatnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem systemu miał być Bank Rozrachunków Międzynarodowych BIS w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank będący w posiadaniu i kontrolowany przez światowe banki centralne, które same w sobie były prywatnymi korporacjami.

Każdy bank centralny, w rękach takich ludzi jak Montagu Norman Banku Anglii, Benjamin Strong New York Federal Reserve Bank, Charles Rist Banku Francji, Hjalmar Schacht Banku Rzeszy, starał się zdominować rządy poprzez możliwość kontroli pożyczek dla Skarbu Państwa, manipulowanie rynkiem walutowym by wpłynąć na poziom aktywności gospodarczej kraju, i wywieranie wpływu na polityków poprzez profity płynące ze świata biznesu.

Międzynarodowi bankierzy zawiązują umowy wobec wszystkich głównych problemów finansowych świata.
W każdym kraju potęga banku centralnego w dużej mierze spoczywa na kontroli podaży kredytów i pieniędzy. W świecie jako całości władza bankierów centralnych polegała na kontroli kredytów i przepływu złota. [...] W tym systemie banki centralne były w stanie zmobilizować zasoby do wzajemnego wspierania się poprzez BIS, gdzie płatności pomiędzy bankami centralnymi, mogą być realizowane poprzez korekty księgowe pomiędzy kontami, będącymi własnością banków centralnych na świecie.

BIS jako prywatna instytucja należała do siedmiu głównych banków centralnych i był obsługiwany przez szefów tych, którzy wspólnie tworzyli jego zarząd. Każdy z banków złożył znaczny depozyt w BIS, gdzie okresowo rozliczano płatności między sobą (a więc między głównymi krajami świata) przez księgowanie w celu uniknięcia przesyłania złota. Zarządzający tą instytucją stworzyli umowy dotykające wszystkich głównych problemów finansowych świata, a także wielu problemów ekonomicznych i politycznych, zwłaszcza w odniesieniu do pożyczek, płatności i gospodarczej przyszłości w najważniejszych strefach naszego globu. czytaj dalej>>>
prisonplanet.pl)


Wszystko z czego zdaje sobie sprawę publika, oglądając media, to że ekonomie są w złym stanie za wyjątkiem Chin i że trzeba coś z tym zrobić. Więc media przygotowują publikę na nowy rodzaj systemu ekonomicznego. Będzie on wprowadzony w wielu krajach. Prawdopodobnie zaczną najpierw w Europie a potem przenosząc ostatecznie system do Ameryki. To będzie nowy ekonomiczny system oparty na zasobach i opodatkowywaniu przez konsumpcję. Wkrótce VAT będzie nadrzędnym podatkiem obejmującym wszystko.

Więc ludzie będą utrzymywani na minimalnym standardzie egzystencji w strefach komun mieszkalnych, swoim regionie lub lokalnej strefie w komunitaryzmie. To już rozpoczęło się w W. Brytanii i powoli zaczyna być wprowadzane w USA. Ta sama organizacja która zaczęła działać w tym celu w W. Brytanii rozpoczęła duże ruchy w stanach. To będzie zupełnie nowy model życia. Oni nazywają to naukową ekonomią. Naukowo zaprojektowana, prowadzona aż do lokalnego poziomu. Wskazująca co masz robić albo do jakiej pracy masz być przypisany. I kiedy sprawią, że ludzi staną się bezradni w warunkach złej ekonomii szeroka publika będzie się chwytać jakiejkolwiek brzytwy aby się uratować.

AJ: Oni również przyznają, że jest to zaprojektowane aby wszystko zatrzymać i żebyś żył w niższym standardzie. Rząd ogłasza publice, że w ten sposób chcą polepszyć ludziom życie, mimo, że w publikacjach i oświadczeniach mówią o tym że wszystko zamkną. Zaczną przeprowadzać eutanazję. I czy tego nie chcecie niewolnicy? A niewolnicy mówią tak jesteśmy trendy zabijcie nas. Tak nam się toAW: Trzeba pamiętać też o tym Alex, że wszystkie wartości, które kiedyś sprawiały, że społeczeństwo było silne i trzymało się razem zostały zniszczone. Zdemolowane począwszy od lat 60-tych.

AJ: Tak Oni stwierdzają publicznie w podręcznikach, z których uczą się zwykli pracownicy socjalni że rodzina jest chorobą która musi być usunięta. Ale jest to oczywiście choroba w oczach globalistów. Oni nie chcą abyśmy mieli jakąkolwiek tożsamość lub korzenie. Dla nich musisz być jak biała karta, którą mogą aktualizować jak chcą. Po czym ludzie będą mówić o mój Boże zaszczepiłem się uszkadzając sobie mózg, to takie miłe. Łał a teraz umieram na raka i wszyscy umierają wokół mnie to jest trendy. Fluor w wodzie- trendy! Rząd gwałcący moje prawa- trendy!

AW: Obecnie wszystko będzie skierowane aby sprowadzić ludzi z terenów wiejskich do miast. To jest duża część planu opisana w wielu programach. Miast w których będą wszyscy żyli w komunitaryzmie, gdzie będą obserwowani i śledzeni. Jest to znacznie tańsze dla nich aby kontrolować nas kiedy będziemy kolektywnie zgromadzeni razem.

AJ: A tak a propos to wszystko jest potwierdzone, że nasz rząd i inne rządy sterylizują ludzi, zabijają dzieci z domów dziecka pestycydami, połowę dzieci rdzennych amerykanów zabito w Kanadzie. Testują biologiczne, chemiczne, radiologiczne bronie, podają ludziom syfilis i polio. Rządy zostały przyłapane tysiące razy robiąc to napromieniowując małe dzieci. A mimo to ludzie mówią, że to przecież rząd, nie bądź antyrządowy, kochaj swoich psychopatów. Oddaj swoją broń, oni chcą ci pomóc. Żołnierze muszą używać zubożonego uranu, który ich zabija ale to trwa aż 20 lat. Bądź patriotyczny, pozwólmy aby rząd zabił żołnierzy.

Połowa dzieci (około 50.000) odebrana rdzennym amerykanom
w Kanadzie została zabita:

AW: Pamiętaj również, że masz całkowicie rację. Ludzie pytają mnie kiedy to wszystko się zacznie. To już trwa. Od lat 50-tych przypadki zachorowań na raka dramatycznie eksplodowały. Nie ma mimo tego żadnej paniki. A skoro nie ma paniki to oznacza, że ten program jest pod kontrolą elit. Oni wiedzą co jest odpowiedzialne za taką sytuację, i upewnili się dając nam produkty, szczepienia itd, które wywołują raka.

Więc dziś żyjemy w czasach wojny propagandowej, informacyjnej. I to jest dokładnie to co powiedzieli, że nadejdzie zanim dali nam internet. Mówili, że będzie miała miejsce potężna wojna informacyjna. Oni nie siedzieli czekając aż to się wydarzy, upewnili się, że mają najbardziej profesjonalne, dobrze opłacane grupy aby prowadziły wojny informacyjne.
Nawet grupy po drugiej stronie, które działały po patriotycznej stronie. Okazuje się że osoby takie jak Paul G???? nadal pracują dla rządu. Tak więc jest to prawdziwa wojna o umysły. Kiedy umysł jest pokonany, ciało podążają za nim. To jest wojna o umysł. Dopóki ludzie, dosłownie nie zrozumieją i nie będą paranoicznie obawiać się własnych rządów nic się nie zmieni. Większość niestety pójdzie zgodnie z przygotowanym planem.

Teraz mamy potężny ruch po stronie propagandy promującej określenia tj "teorie spiskowe". Pamiętajmy, że to media głównego nurtu stworzyły to określenie. Teraz każdy jest określany "teoretykiem spiskowej historii dziejów" jak jakiś wariat. Jak jakiś człowiek, który kolekcjonuje trupy zamiast znaczków. Tak cię etykietują. Tak więc taka fraza może zbić ciebie z tropu ponieważ już została zaszczepiona do ludzkich umysłów poprzez propagandę. Jak za czasów nazistów gdzie nie funkcjonowało myślenie oparte na logice.

AJ: Alan dziękuję za spędzenie czasu z nami i czekam na kolejne spotkanie w niedalekiej przyszłości.
www.cuttingthroughtthematrix.com


ONZ: Wielka technologiczna transformacja. | Anglo- Amerykański establishment. #1 | BIS-  były nazistowski bank rządzi globalną ekonomią.   |  Degrowth - cofanie rozwoju. Nowa polityka ekologicznych fanatyków.   |  Uganda: W imieniu globalnego ocieplenia uzbrojeni żołnierze palili domy i zabijali dzieci.Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 

Więcej
Multimedia

Covid-19. Multimedia dotyczące plandemii.


Programy Infowars:


Czytaj więcej nt temat>Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Globalne trendy

Wojskowe NBIC do 2040 roku.

Wojskowe NBIC do 2040 roku.

Jedenaście lat temu pisaliśmy o wprowadzeniu około 2025 r. do masowej produkcji urządzeń i usług typu NBIC. Technologie NBIC obejmują...

Człowiek w kontekście strategicznych trendów militarnych NASA.

W Zachodniej cywilizacji kierowanej przez anglo-amerykański establishment rozwój strategicznych technologii planowany jest na 30 lat...

Słoneczny zegar i konflikty do 2030.

Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.

Systemy holograficzne do 2025.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone