Bilderberg 2016 i przyszłość ekonomii.
PrisonPlanet.pl
Polska
2016-06-15
Ekonomia
W poniższym materiale filmowym zamieszczamy trzy wywiady jakie przeprowadziliśmy podczas spotkania Grupy Bilderberg 2016 z P.J. Watsonem z Infowars.com, T. Goslingiem z Bilderberg.org oraz J. Berwickiem z Dollarvigilante.org na temat sytuacji ekonomicznej oraz planów Grupy przeprowadzenia kolejnego krachu. Z naszych rozmów nie wynika, iż krach będzie miał miejsce w tym roku. Pojawia się wiele dat i jak do tej pory nic pewnego nie wypłynęło ze spotkania. Niemniej jednak temat sam w sobie jest jak najbardziej aktualny i wielu poważnych finansistów już obstawia kolejny krach. Zapraszamy tym samym do zapoznania się z poniższym materiałem.Transkrypt:
Paul Joseph Watson:  Jesteśmy w Dreźnie na oficjalnej konferencji Grupy Bilderberg 2016 roku. Mamy już interesujące ekonomiczne informacje, które wyciekły z konferencji. Na konferencji 2006 r. w Ottawie, Kanada gdzie był Alex Jones dostał on informacje, że Grupa Bilderberg planowała i przygotowywała się na ekonomiczny krach. To było w 2006 roku. W ciągu kolejnych dwóch lat byliśmy świadkami pęknięcia bańki na rynku nieruchomości w USA, i światowej recesji po upadku Lehman Brothers. Więc przecieki na dwa lata przed wydarzeniami okazały się prawdą. W tym roku doszły nas informacje, że przygotowują się by finansowo zarobić na ekonomicznym krachu. Te informacje mamy od Tonyego Goslinga który od 20 lat śledzi Grupę Bilderberg, i który wcześniej przekazywał prawdziwe informacje. I on twierdzi, że oni przygotowują się by wywołać a potem zarobić na kolejnej ekonomicznej zapaści. Widzimy Chińską giełdę, czy dramatyczne spadki cen luksusowych nieruchomości w miejscach takich jak Londyn. Widzimy więc panikę finansową na całym świecie i z tego co się dowiedzieliśmy z wewnątrz, oni przygotowują się na ten rok. 

Tony Gosling: Nazywam się Tony Gosling, jestem byłym dziennikarzem BBC. Obecnie od 8 lat mam własną cotygodniową audycję radiową w Bristolu w której przyglądamy się polityce, konspiracjom i wszelkiego typu dziennikarstwu śledczemu.
[...] Wiemy, że w 2008 roku mieliśmy potężny kryzys finansowy. Gordon Brown stwierdził wtedy, że uratował świat. Oczywiście on nie uratował świata. To co zrobił to utopił cały zachodni świat w długach. Plan ratunkowy dla banków wyniósł około 750 miliardów funtów  pożyczonych bankom, czy też danym bankom i teraz cały finansowy system umarł. Efektywnie kapitalizm został zabity, ponieważ niewiele rzeczy jeszcze działa jak powinno. Mamy pieniądze drukowane w ramach poluzowania ilościowego QE wtłaczane do systemu by sytuacja na rynku wyglądała normalnie. Natomiast każdy na ulicy, z pewnością w Wielkiej Brytanii wie, że coraz trudniej jest znaleść prace, czynsze idą do góry, koszta życia idą w górę, a usługi publiczne są redukowane cały czas. Tak więc mamy prawdziwy kryzys finansowy będący rezultatem działań Gordona Browna z 2008 roku. [...] Jeśli więc będziemy mieli kolejny upadek banku, lub potencjalny krach to w przyszłości nie będzie już pieniędzy by ich spłacić. Dziś jesteśmy w sytuacji gdzie krach może być znacznie gorszy od tego z 2008 r. I problem z Grupą Bilderberg jest taki, że oni mogą teraz obstawiać, że będzie krach i mogą zarobić jeśli będą mieli rację. To jest realny problem, ponieważ rynki nie są odpowiednio regulowane. Bankowość np. w londyńskim City jest regulowana przez Financial Conduct Authority, która jest w pełni finansowana przez banki. Podobno miał powstać nowy reżim regulacyjny, ale to się po prostu nie wydarzyło. Również w latach dziewięćdziesiątych odbył się proces w City, który miał nazwę “Blue arrow trial”. Był to ostatni raz kiedy arystokracja bankierów przeszła przez długi proces a następnie unieważniono wyrok. Był to jedynie wyrok w zawieszeniu więc nie poszliby do więzienia, a mimo to unieważniono go. To wysłało sygnał dla całego City “to byli ludzie z samego szczytu i ich wypuszczono, ciebie też wypuszczą.” Tak więc przesłanie jest takie, że możesz robić przekręty, prać pieniądze w londyńskim City i nikt cię nie oskarży. Więc to stało się istotą City- wszystko jest możliwe i nie istnieje już dłużej prawo. Jedynie prawo banków, prawo pieniądza. Jesteśmy zatem w bardzo niebezpiecznej sytuacji, prawdopodobnie w bardziej niebezpiecznej niż w 2008 roku. Jeśli jakikolwiek z tych banków upadnie rezultat będzie znacznie gorszy niż w 2008 r, ponieważ zwyczajnie nie ma pieniędzy by ich uratować. One upadną, i być może rząd nie będzie w stanie sobie z tym poradzić.

Jeff Berwick: Nazywam się Jeff Berwick z dollarvigilante.com. Od 2010 roku opisuję nadchodzący upadek wszystkich fiducjarnych walut. Stwierdziłem, że stanie się to gdzieś pomiędzy 2015-2020 rokiem. Zaczęło się to dziać ponownie rok temu i proces przyspiesza, więc przybyłem tu na spotkanie Grupy Bilderberg by dowiedzieć się co się dzieje. Są tutaj takie osoby jak Christine Lagarde, poruszają bardzo dużo tematów. Ona mówiła o magicznej liczbie siedem a George Soros wycofał się z giełdy i kupuje złoto. I to jest to co ja również robię. Więc wiele z tych ludzi coś planuje. I ja uważam, że istnieje plan i opisuję to na dollarvigilante.com.

[...] Wydaje mi się, że należy się przyjrzeć powstaniu Rezerwy Federalnej w 1913 r. i zniesieniu złota od dolara w 1971 roku. Od tego czasu zaczęto się zadłużać a banki centralne zaczęły dodrukowywać pieniędzy i sprawy idą z coraz gorszym kierunku. W 2008 roku sprawy obrały zły obrót. Nawet George Soros stwierdził w 2009 roku, że w 2008 roku system finansowy upadł więc jedyne co teraz robią to dodruk pieniędzy by pokazać, że niby nadal żyje. Od 2008 do 2016 r. rząd USA podwoił swój dług z 9 bilionów do obecnie około 19 bilionów. Tak więc system jest w stanie upadku, i upadnie. Zdecydowali, że nie zrobią tego co zrobili w późnych latach 70” pozwalając na wzrost stóp procentowych za czasów Paula Volckera do około 18%. To ograniczyło wiele rzeczy i sprowadziło ekonomię i system finansowy do normalności. Tym razem mamy tyle długu, że nie mogą pozwolić na wzrost stóp procentowych. I widzimy to teraz w Europie, gdzie mamy około 10 bilionów rządowego długu przy negatywnych stopach procentowych. Więc ludzie teraz płacą by kupować rządowy dług. Jest to bardzo dziwna sytuacja. Mamy Keynesiańskie banki centralne na całym świecie w USA, UE, Japonii, Wielkiej Brytanii zaangażowane w dodruk pieniędzy QE by podtrzymać gospodarkę. To wszystko skończy się bardzo źle i uważam, że to może się wydarzyć nawet tej jesieni.

[...] Radzę by jak to tylko możliwe ludzie wyszli z systemu bankowego, szczególnie jeśli jesteś w Europie lub USA, czy Australii, Kanadzie, Japonii. Wszystkie banki są obecnie technicznie bankrutami ponieważ operują na frakcyjnej rezerwie bankowej. Jeśli przyjrzysz się ich zalewarowaniu szczególnie w bankach UE i USA, to jest to bardzo wysoki poziom. Oni nie mają kapitału by rozwiązać jakikolwiek problem. I jak przyjrzysz się w USA na FDIC (nadzór bankowy), który ma za zadanie chronić depozyty w bankach, do przyznano że jest on bankrutem. Rząd federalny USA jest bankrutem. Ten cały system jest bankrutem. Tak więc przeniósł bym większość moich aktywów poza tradycyjny system, system bankowy, rządowych obligacji, giełdy. Już widzimy, że giełdy mają ciężki okres. Chiny spadły o 50%, wiele europejskich rynków znacząco spadło, USA się jakoś trzyma ale oczekuję głównego krachu na giełdach. Niekoniecznie giełda musi spaść o 90% ponieważ ponownie zaczną dodruk jak tylko zacznie się krach. Więc po kolejnym kryzysie będziemy zmierzali w kierunku hiperinflacji w zachodniej ekonomii 

Koniec transkryptu.


Grupa Bilderberg planuje zapaść finansową.  |  Grupa Bilderberg będzie omawiała globalny paszport internetowy oraz globalne podatki. |  Radosław Sikorski będzie na obradach Grupy Bilderberg 2016.  |  Globalne elity rozpoczynają barykadowanie okolicy przed spotkaniem Grupy Bilderberg 2016.  Angela Merkel pojawi się na spotkaniu Grupy Bilderberg 2016.  Co powinieneś wiedzieć o Grupie Bilderberg.  |  Prawdziwa agenda spotkania Grupy Bilderberg 2015.   |  Reportaż: Spotkanie Grupy Bilderberg 2015 w Telfs-Buchen, Austria.   |  Grupa Bilderberg wspiera Hillary Clinton na prezydenta w przyszłorocznych wyborach.   |  Grupa Bilderberg będzie omawiała programy kontroli kapitału i eliminacji fizycznych walut.   |  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2015.   |  Co powinieneś wiedzieć o Grupie Bilderberg.  |  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2012.  |  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2011.  |  Bilderberg 2013 w Londynie?   |  Bilderberg 2013 w Londynie?   |  Bilderberg 2013: pierwszy rzut oka.   |  Agenda spotkania Grupy Bilderberg 2013.  |  Bilderberg 2013 i Globalne Trendy Strategiczne. Wywiad z Danielem Estulinem.  |  Oficjalna lista uczestników spotkania Grupy Bilderberg 2013.   |  David Petraeus na spotkaniu Grupy Bilderberg tworzy nową elektroniczną siatkę szpiegowską.   |  Film opisujący w pigułce czym jest Grupa Bilderberg. |  Daniel Estulin, Bilderberg 2012 i nowy porządek świata.  |  Oficjalna lista uczestników spotkania Grupy Bilderberg 2013.  |    Fotografie i reportaże: Bilderberg 2011.   |  Fotografie i reportaże: Bilderberg 2012.   |  Daniel Estulin, Bilderberg 2012 i nowy porządek świata.   |  Bilderberg 2011: spolszczona pełna lista uczestników.   |  Anglo- Amerykański establishment.  |


Więcej na ten temat

 Komentarze

Musisz być zalogowany, aby móć komentować. Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się.
 
Nazwa użytkownika
Hasło
 
Zorrro   dodano: 2016-06-16 10:24:31
Czas Apokalipsy nadchodzi.Jesli w lipcu a najdalej w przyszłym roku planują wywołać załamanie w sektorze bankowym i tak upadłych już banków, to klaniają się orędzia MBM. Tam jest ostrzezenie: po tym wlasnie wydarzeniu Zachód sprowokuje Rosję do uderzenia na Europę i będzie to najprawdopodobniej z użyciem broni atomowej.

Wojna nie będzie długa. Ból egzystemcji i rozwalenie gospodarki wykorzysta fałszywy prorok i wielki orator pokoju i rozwoju ludzkości. Niestety będzie on zapowiadanym osobowym antychrystem.

Dopiero po wielkim światowym kongresie pokoju wybuchnie druga część wojny atomowej z inwazją islamu na Europę.

Jaka waluta się ostanie? Będzie obowiązywała tylko jedna elektroniczna, dzieło NWO. A w podziemnej gospodarce tylko złoto i srebro.

Dziś już jest problem z ich kupieniem w większych ilosciach.

Więcej
Ekonomia

Galopująca inflacja i kryzys zaufania do państw.

Galopująca inflacja i kryzys zaufania do państw.

Coroczne aukcje New York Coin ustanowiły w tym roku niewiarygodne rekordy. Ta piękna Dekadrachma z Syracuse, która...

MFW ostrzega przed "upadkiem ekonomicznym", chyba że G20 rozszerzy pomoc kredytową.

MFW w czwartek wezwał zaawansowane gospodarki G20, aby rozszerzyły i poprawiły inicjatywę pomocy kredytowej, ostrzegając, że bez...

Co oni wiedzą? Wtajemniczeni sprzedają akcje w najszybszym tempie w historii.

Czekając na czarnego łabędzia.

Plan infrastrukturalny Bidena doprowadzi do jeszcze wyższej inflacji.Programy Infowars:


Czytaj więcej nt temat>Materiały Konrada Stachnio:

Telegram, Wordpress
Anthony Fauci i rząd USA sponsorowali tworzenie Covid-19:
Ostatnie Audycje:

Radio i TV

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

Audycja PrisonPlanet.pl. NBIC.

W niniejszej audycji omawiamy problematykę wprowadzania technologii NBIC, która m.in. obejmuje modyfikację genetyczną rodzaju ludzkiego,...

Starsze audycje PrisonPlanet.pl

Na tej stronie umieszczone są linki do starych i nadal dostępnych audycji umieszczanych od lat na PrisonPlanet.pl. Nowsze audycje dostępne...

Audycja PrisonPlanet.pl. Robotyka.

Audycja PrisonPlanet.pl. Cyber pandemia.

Audycja PrisonPlanet.pl. Zmiany religijne. New Age.

kontakt e-mailowy:
© 2010-2021 PRISON PLANET.PL  |  Wszelkie prawa zastrzeżone